Jump to content

Clio 3 - lampica ispušnih plinova


Blento

Recommended Posts

Bio sam na servisu zamjene filtera na plinskoj instalaciji. Majstoru je taj dan diagnostika bila u kvaru i nije spajao auto na komp.

E sad..dok je mjenjao filtere, zbog nekog razloga je iskopčao utikač iz uređaja sa slike

Nakon 10-tak minuta upalio se ključ i oznaka za ispušne plinove, nakon čega sam zvao mehaničara i rekao mi je da to uštekam....no svjetlo i dalje gori...

 

motor radi odlično, bez problema na plinu ili benzinu..samo svjetli upozorenje...

 

da li moram voziti auto na diagnostiku i da ponište lampicu ili bi se trebala ugasiti sama od sebe nakon nekog vremena?

 

 

 

ako uzmem nešto od ovoga..da li bi sam mogao resetirati svjetlo i provjeravati kvarove na automobilu?

 

 

http://www.ebay.com/itm/Professional-WiFi-ELM327-OBD2-OBD-II-MINI-Car-Auto-Diagnostic-Scan-Tools-Scanner-/281428657947?hash=item418674871b&item=281428657947&pt=Motors_Automotive_Tools&var=&vxp=mtr

post-1654-0-96563500-1412715293_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Radi infa..lampica se ugasila nakon tri dana..odnosno nekih 200-tinjak km gradske vozne...

Cekam da mi dodje uredjaj s ebaya da vidim radi li to r renaultom uopce

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.