Jump to content

Renault Clio 2 1.5dci 60kw


logara

Recommended Posts

Atest je bio 1000 kn sad su ga spustili na 400 kn koliko sam cuo tako da je to najjeftinija stavka :) najveci problem je nac dobrom mestra zeljnog kemije :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • logara

    89

  • Dalibor1978

    21

  • Krule

    15

  • MilosB

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lakše je prodat svoga i nadoplatiti tih 1000 eura za sporta.

Veći je problem naći sporta koji nije odradio svoje.

Link to comment
Share on other sites

Atest je bio 1000 kn sad su ga spustili na 400 kn koliko sam cuo tako da je to najjeftinija stavka :) najveci problem je nac dobrom mestra zeljnog kemije :)

atest motora 400kn? frend je sad stavio od fabie rs motor u fabiu combi, 1200kn i 2 mjeseca cekao papire

Link to comment
Share on other sites

Lakše je prodat svoga i nadoplatiti tih 1000 eura za sporta.

Veći je problem naći sporta koji nije odradio svoje.

Nije mi to gust da sam u startu kupio sporta nebih ima sta radit :) gust ga je sagradit :). Pitao sam za atest rekao mi je 400 kn vjerovatno je mislio onda atest felgi 400 kn

Link to comment
Share on other sites

Sta sve treba odradit za atest? Jel pisu uopce kakve informacije negdje ili je to jos jedan primjer birokracije u Rvata gdje ti uvijek fali neki papir/biljeg/*urac-palac?

Link to comment
Share on other sites

Ft1p

Bolje sakrit da je sport masina u njemu i vozit u ilegali..

Link to comment
Share on other sites

Au zaboravih da je dci.. Onda bolje nadji s megana 2, 1.9dci od 130hp i mapiras na 200hp uz malo vecu turbinu

Link to comment
Share on other sites

Neznam dali odgovara iz megana 1.9 dci radi nosaca... Sad ako treba puno rezat i varit to mi se ne svidja

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo par novih sitnica

Nove zimske gume 185/55/15 za org felge

cb028643629372e3eb45c738c0ce02fb.jpg

Sjedala od clija sport 172 :) u super stanju

3b2b3fe71c60859ebb0ba0505fd52ae4.jpg

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.