Jump to content

bravica paljenja ne vraca kljuc


scenicRXE

Recommended Posts

Danas mi se dogodilo da mi ne vrati kljuc na predzadnji zub nakon sto upalim auto

Pretpostavljam da je otisla neka opruga u bravici

Mene sad zanima dali se moze kak rastavit bravica pa zamijenit opruga ili moram uzimat drugu bravicu

Ako moram uzimat drugu, dali pase sa bilo kojeg scenica 1 pa samo stavim ono za prepoznavanje kljuca natrag svoje

Hvala

Link to comment
Share on other sites

da, ali ti taj ključ neće pasati za vrata. bolje daj nekom ključaru da popravi, zamijeni feder

Link to comment
Share on other sites

onda nist dok ne budem imal vremena da to sve rastavim i odnesem nekom

Link to comment
Share on other sites

date svaki po 1500€

ja cu ostatak i to je to

heheheh

Link to comment
Share on other sites

imam isti problem na meganu 1 , jel netko rjesavao ovo, cuosam neku pricu da nije jednostavno nego da treba cijelabrava nova tak nesto?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Cliu vanjsku bravicu na vratima, cijelu raskopao. Najteže je bilo raspertlati čelični rub. Sve segmente povadio i presložio u novu. Iako su svi govorili da je to nemoguće.

I dalje imam jedan ključ za vrata i za kontakt bravu.

Ja se uvijek vodim onom: Netko je to sastavio, ja mogu rastaviti.

Vjerujem da se može i ovo presložiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dogodilo se i meni na megane 1. Ja sam kupio drugu bravu s ključem na autootpadu, zamjeni se za 20 min. Sad imam originalan ključ (metalni dio) kao privjesak ako krepa daljinsko da ga mogu otključati. Još čuvam originalnu bravicu pa je možda jednog dana dam popraviti i natrag zamjenim da bude 1 ključ.

Link to comment
Share on other sites

Dogodilo se i meni na megane 1. Ja sam kupio drugu bravu s ključem na autootpadu, zamjeni se za 20 min. Sad imam originalan ključ (metalni dio) kao privjesak ako krepa daljinsko da ga mogu otključati. Još čuvam originalnu bravicu pa je možda jednog dana dam popraviti i natrag zamjenim da bude 1 ključ.

koliki si platio ako nije tajna

Link to comment
Share on other sites

meni su vanjske bravice povrtile, tj vrte se u prazno, nemogu otkljucati ni zakljucati auto...

Link to comment
Share on other sites

koliki si platio ako nije tajna

bravicu s jednim ključem sam platio 40€ 

 

još nekih 5$ sam platio dodatni prazni ključ na ebayu ,i preselio elektroniku na svog tako da imam 2 ključa za paljenje ,i 2 za bravice. nek se nađe :D

Link to comment
Share on other sites

a jesi pitao prvo nekog dal se moze popraviti postojeca?jer meni je bedasto da idem kupovati novu bravu,s novim kljucem, sve mi radi daljinsko , centralno, samo to vracanje zeza..

Link to comment
Share on other sites

Ja se nisam jos nist raspitivao jel nije toliko hitno

Sad sam se vec naviknuo a i treba mi auto svaki dan pa ga ne mogu ostavljat kod nekog da to napravi

Al kad budem imao vremena budem probao naci nekog da to popravi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.