Jump to content

Laguna 1.9dci 2003, BC ne radi dobro


wildD

Recommended Posts

problem je taj da kad sam kupio auto, resetirao sam BC i nakon prijeđenih 995km je nešto očito zaštekalo, svaki put kad upalim auto on krene mjeriti od te kilometraže i pribroji kilometražu koju napravim do gašenja auta, prilikom sljedećeg paljenja on opet pamti onu kilometražu otprije bez zadnje vožnje.

 

Isto tako, resetiram BC, ugasim auto, idem ga paliti kasnije i on opet krene od one gore brojke od 995km, nije mi jasno što gdje i kako se pokvarilo?

 

Ima netko neku ideju?

Link to comment
Share on other sites

Za početak probaj skinuti klemu na nekih 15-20 minuta pa vidi da li se sve vratilo na normalu.

Ali prije negdi pogledaj kod za radio 

Link to comment
Share on other sites

Na mom megane-u je bilo to da svaki put krece od nule,nije nista pamtio,nakon promjene aku je sve bilo normalno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.