Jump to content

Ljetne gume...izbor?


TimeForce

Recommended Posts

Rene fora bas izgledaju ovi duboki i siroki utori :),javi kako si zadovoljan s gumom i kakva je u usporedbi sa drugim gumama koje si imao.

Inace nez di si to slikao ali sve ove gume koje stoje tu s tvojima su krivo skladistene.

Candalini-ako imas neki problem samnom,reci da to raspravimo ili samo nemas doma kog podjebavat,pa si mene nasao?

Samo ti zelim ukazat da riskiras zdravlje i zivot za nista

Link to comment
Share on other sites

Ma taj dio di sam se ja ganjao je 3 km ravnice i onda idu 4 duza zavoja,ja sam gas pustio kod prvog zavoja...

Znam o cemu pricas i nisam nikakvu riskantnu radnju napravio osim kaj sam se vozio dosta iznad ogranicenja(na ravnom dijelu ceste).

Link to comment
Share on other sites

Ma taj dio di sam se ja ganjao je 3 km ravnice i onda idu 4 duza zavoja,ja sam gas pustio kod prvog zavoja...

Znam o cemu pricas i nisam nikakvu riskantnu radnju napravio osim kaj sam se vozio dosta iznad ogranicenja(na ravnom dijelu ceste).

vozis 170-180 po mokrom,za munjom koja ide jos brze,razmak od njega ti je 5metara cca malo manje od duzine auta,razmisli samo da je on sta na kocnicu,nemoj mi samo rec    Da si profi trkac.da skratim mlad si uzivaj u zivotu,netriba ti to glupiranje

Link to comment
Share on other sites

Pa uživao je u tom trenutku i razumijem ga.

Istina nije to bilo najmudrije, ali mora se nekad i guštat.

Link to comment
Share on other sites

Pa uživao je u tom trenutku i razumijem ga.

Istina nije to bilo najmudrije, ali mora se nekad i guštat.

mladog momka podupires da se na javnoj prometnici u takvim uvjetima i pri toj brzina da se trka,car si mata

Link to comment
Share on other sites

mladog momka podupires da se na javnoj prometnici u takvim uvjetima i pri toj brzina da se trka,car si mata

Skoro svi smo tako nešto u određenoj fazi života napravili (ili htjeli napraviti) iako nije baš pametno. Doduše - osobno ne volim jurcati po mokrom i uvjetima smanjene vidljivosti ali da sam uvijek bio anđeo za volanom - nisam. Ni blizu. 

Dario ima 24 godine. Sa 34 će se takvih nekih egzibicija samo sjećati...sa podsmijehom. Nekad jednostavno treba pustiti gas i dopustiti luđem da bude luđi, hehe. Imaš ekipe koja jednostavno mora biti ispred...on će proći taj zavoj bilokako, na krovu ili boku ali će ga proći prije tebe. Dok je takvih bit će i crne kronike...jbg...treba samo navrijeme odrasti.

Link to comment
Share on other sites

Ne podupirem niti odobravam, ali svi mi nekad napravimo nešto što nije dobro. Mogu ja sada biti svetac i oštro ga napasti, ali i sam sam dok sam bio mlađi radio stvari koje nisu bile najpametnije. Onda mi se to nije tako činilo, a sada imam drugačije poglede. Zato sam i rekao da ga razumijem, jer tko se od nas nije volio nekad poganjati.

Link to comment
Share on other sites

A dam se kladit da ni mata ni dosta nas na forumu koji smo stariji od 32 nismo bas ni danas imuni na to da stisnemo gas i previse, pogotovo kad se netko ispred malo ku**ic.. To je tak, i zalosno bi bilo da svi koji volimo aute samo pazimo na potrosnju i da ih lickamo da lepo zgledaju. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se isto jedan dan nemoralno vozio kad sam sjeo za volan tesle :zubo: 

 

Link to comment
Share on other sites

Bili smo svi klinci i prosli svasta. Ali kad citam ovdje o likovima i price kako idu do krajnjih granica proklizavanja po kisi to mi digne zivac. Ako rade na cestama s prometom gdje roditelji voze djecu u skolu nebi imao milosti za takvog. U švedskoj bi ga dali u umobolnicu na promatranje. Onaj koji nema dijete ne razumije. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i kod nas postoje kazne za obijesnu vožnju, mislim da te daju malo na promatranje [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Kad mi na sportskoj gumi kao glavnu prednost navode dugotrajnost...lol.

Ali ajde, spomenuli su i čvrstoću, između ostalog, koja je samo desetak posto veća umjesto bar 30%. :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko ih ima kod nas koji sa tehnickim neispravnim autima voze tu istu djecu u skolu sa eskimicama dot-om starim 8 godina,pa ih nitko ne salje na promatranje a na 40km/h su na granici drzanja na mokroj cesti.

 

Idem malo baciti pogled sta to ima od guma kod auto kreše...

Link to comment
Share on other sites

Koliko ih ima kod nas koji sa tehnickim neispravnim autima voze tu istu djecu u skolu sa eskimicama dot-om starim 8 godina,pa ih nitko ne salje na promatranje a na 40km/h su na granici drzanja na mokroj cesti.

 

Idem malo baciti pogled sta to ima od guma kod auto

Kako je to isto? Pa vozi jer je u neimastini. Djecu treba prevesti a voze ih onime cime imaju. Tko bi normalan trulje vozio a ima za polo tdi godinu star?  Ti izgleda ne zivis u HR. 

Link to comment
Share on other sites

Kako je to isto? Pa vozi jer je u neimastini. Djecu treba prevesti a voze ih onime cime imaju. Tko bi normalan trulje vozio a ima za polo tdi godinu star?  Ti izgleda ne zivis u HR. 

covjek vozi mazdu 6 2012 godina. Gume na njoj 2008. Kaze auto vozi dadilja i djecu u vrtic. 

Neznas kakvih ljudi ima. Kaze da su gume odlicne i dere se na mene kad sam mu reko da su gume smece. 

Link to comment
Share on other sites

A zamisli situaciju da te taj sa truljom i 8g starim eskimicama pogodi sa svojih 40 km/h na sat ili da ti se zaleti neki ludak sa napucanim autom i turbouberextrajebenoskupim gumama dot 20/16 i njegovim sigurnih 160 km/h.Gdje bi bolje prosao ili jos bolje gdje bi tvoje dijete koje vozis u autu imalo vece izglede za izbjeci ozljede?

Link to comment
Share on other sites

A zamisli situaciju da te taj sa truljom i 8g starim eskimicama pogodi sa svojih 40 km/h na sat ili da ti se zaleti neki ludak sa napucanim autom i turbouberextrajebenoskupim gumama dot 20/16 i njegovim sigurnih 160 km/h.Gdje bi bolje prosao ili jos bolje gdje bi tvoje dijete koje vozis u autu imalo vece izglede za izbjeci ozljede?

Ovo potonje nije moguće. Možda DOT1216. :D 

Link to comment
Share on other sites

imao sam jednom prijatelja. Krasan covijek ali kad se volana uhvatio izvitoperio se. Isto je bocnice do krajnjih granica testirao. Uvijanje karoserije u zavojima po xxx brzini. Sve do jednom kad je frenda u auto stavio i s oko 180 na lokalnoj cesti pogodio obitelj. Ubio sebe frenda i cijelu obitelj u drugom autu. Zenu,muza i dijete. Eto

Link to comment
Share on other sites

Zvao sam krešu u vezi guma stariji dot. To je po komad. Imaju jedan komad gy ultragrip 8 2011 dot. I fuldu kristall montero jedan komad. Cijena je za 205 55 16 320 kn komad. 

Link to comment
Share on other sites

Pa takve su akcije stalno i u molydonu...ostane po komad pa se uvijek nade netko tko ce kupiti.

Link to comment
Share on other sites

Dado sk- ne znam zasto si se ti pronasao u mom komentaru,ja samo spominjem primjer.

I kakve veze ima tko za sto ima novaca.Vozio sam se na ravnom komadu otvorene ceste koja vodi kroz sumu,ne znam sta dramatizirate ogranicenje brzine je 90,zakon tolerira do 105 i ako sam tim pothvatom ugrozio nekog onda sam ugrozio sam sebe i to jedino sa kaznom radi prekoracenja brzine.

Da se vratim na temu: gledao sam gume kod krese i uber skupe su,vulkal ima daleko povoljnije gume,neke su cak jeftinije nego u furlanu a o dotu 11 necu trosit rijeci jer je ta guma po meni za smece.

Link to comment
Share on other sites

Dado,ajde si baci pogled na furlana imas goodyear ug perf2 u tvojoj dimenziji na popustu,za friskim dotom,cijena je odlicnih 372kn

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.