Jump to content

Megane 3 Šarafi za čelične felge


Chupi

Recommended Posts

Pitanje za Megane 3. Evo stiže zima a ja imam alu felge 16 cola sa ljetnim gumama, te sam nabavio original Renault čelične felge 15. E sad me zanima mogu li koristiti iste šarafe od alu felgi za te nove čelične felge ili moram kupiti nove šarafe i gdje su povoljni? U servisu kažu original komad je 25 kuna x 20 = 500 kuna?!

Edited by Chupi
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mijenjao prosli tjedan i stavio celicne. Meni nisu pasali sarafi s alu 17' jer se matica vrti, ova konusna, pa se ne moze zategnuti saraf. U Vulkalu sam platio 12kn komad.

Link to comment
Share on other sites

Samo pazi kud ces spremiti sarafe od alu felgi, da ne bi bilo cirkusa u proljece ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo kažu mi u Renault-u (pogledali su šaraf)  kako moji šarafi odgovaraju i za čelične felge, ušteda od 240 kuna i ne moram misliti gdje sa šarafima  :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo gume zamijenjene šarafi odgovaraju, a baš mi je bilo čudno kako uz rezervnu gumu u prtljažniku nemam i šarafe jer je tako bilo za stari Megane 2 gdje sam isto imao alu felge

eto Renault ipak ima i neke promjene na bolje...

Link to comment
Share on other sites

valjda Max jer evo vozim se 2 dana još nisu ispali točkovi znači drži ;-)

a vidio sam te šarafe stvarno nemaju neke pomične dijelove nego onako obični konus

alu felge su mi 16" Dark Eptius

Link to comment
Share on other sites

Haha znaci da si jeftinije prosao i to je super! Al ja ionako uvijek u zivotu sve moram skuplje platiti pa sam vec naviknut.. :)

Link to comment
Share on other sites

Max: evo za utjehu platit ću ti pivu jednom prilikom za utjehu ;-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.