Jump to content

Tapeciranje sjedala


Danchibald

Recommended Posts

Da li netko zna kako isto izvesti jer svi koje sam zvao (Matus, Taurus, Vitrum) odmah kazu da ja sa twingom problem jer ima lijepljenu tkaninu na spuzvu.

Trebalo bi popraviti sjedacu povrsinu na vozackom sicu. Sa strane sa malo rasilo kod pregiba naslona i na sjedacoj povrsini je rupica kad mi je zar uletio i pao na sic...

Link to comment
Share on other sites

nikako. stavi sjedala od clia pa tapeciraj. u rijeci ti mogu odljepit tkaninu ali je rizik i cijena ti je za dosta veca

Link to comment
Share on other sites

Koliko uopce kosta tapeciranje sjedala?

Link to comment
Share on other sites

Dal je moguce popravit tj zamjenit spuzvu u sjedalima?

Pukla mi je jedna za bocnicu.

Link to comment
Share on other sites

pardon, krivo napisano :) meni su je popravili vec, jer sam skinuo navlake u twingu u tapecirao sjedala. ali sam platio 1500kn tapeciranje i zamjenu spuzve. sad neznam dali ti mogu zamjenit spuzvu bez tapeciranja

Link to comment
Share on other sites

Dakle moraju mijenjati kompletnu spuzvu takodjer ako sam dobro shvatio? A isuse dragi, jel moglo kompliciranije...

Link to comment
Share on other sites

ne isplati ti se lijepljene siceve tapecirat. malo njih ce to htjet napravit a i neznam kolika ce ti cjena bit za to. bit ce skuplje sigurno

Link to comment
Share on other sites

Nista. Onda cu samo probati rijesiti da se zasije ono sto se na rubu malo rasilo i idu gore navlake

Link to comment
Share on other sites

navlake su super stvar. ja prodajem svoje za prednja sjedala ali su za profilirana sjedala od clia

Link to comment
Share on other sites

Isplati se kupiti citavo polovno sjedalo, nego tapacirati.. Meni je bilo pokidano, i nasao za 400 kn drugo, zamjenio i super :)post-15471-14151305257997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je vrlo mala rupica na sicu i malo rasiveno na rubu.

Nije strasno ali me smeta. Ne isplati mi ae kupovati drugi sic zbog toga. A i imam bocne zracne. Budemo to rijesili navlakama pa se nece vidjeti

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.