Jump to content

Clio 2 1,2 8V 2006g


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Pozdrav, okrenuo sam193000 km i vrijeme je za promjenu amortizera... da li netko zna koji su gore originali, te da li da stavimkayabu ili monroe? monroe je nesto jeftiniji.. daje 2 god garanciju, kayaba je cca 150 kn skuplja i ima smao godinu garancije. Ljudi oko men eme odgovaraju od monroe-a... Koja su vasa misljenja??

Link to comment
Share on other sites

bježi od motrio amortizera, nisu se pokazali dobri....

Edited by Goran_KA
Link to comment
Share on other sites

Stavljaj kayabu,decki su imali probleme s nabijanjem monroa.

Link to comment
Share on other sites

Zadnji puta sam čuo da netko hvali monroe prije 20god na Renaultu 4.

 

KYB ili Bilstein.

Link to comment
Share on other sites

eto..bas htjedoh postavit upit.. jedni autodijelovi mu nude bilsteina.. da suj ako dobri... pa ono... nisu mi uopce pali na pamet kao opcija.....

 

Nije mi bitan toliko handling, jer auto i nije nesto za handlanje, ali zena puno vozi i to po dosta losem terenu, makadam, zemljani putevi i sl, pa trazim neki kompromis izmedju trajnosti i udobnosti.... ili oboje....

Link to comment
Share on other sites

Bilstein su sami vrh amortizera,ali ne oni b4 koje prodaju po autodijelovima,imas tu par tema o tim amortizerima,koliko mi je u sjecanju nitko nije imao dobra iskustva.

Ja sam jos uvijek za kayabu.

Ali tvoja lova,tvoj izbor,samo ti je pametnije uzeti nesto provjereno.

Decki su uzimali i neke amortizere preko proparts-a i bili prezadovoljni a platili manje nego konkurencija...

Imas trazilicu,pa se zabavljaj...

Link to comment
Share on other sites

nasao danas ponudu kyb sva 4 i gume..1410 kn.. zasad najpovoljnije.. jos cekam model i cijenu bilsteina....nemam love da se zajebavam sa kinezima ili isprobavam neke shubidu dijelove

Link to comment
Share on other sites

Obavezno i lezaje amortizera promjeni,to im je bolna tocka a steta bi bilo da dva puta placas za istu stvar.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.