Jump to content

Scenic 1.9 dci 2-3 problema


luka2858

Recommended Posts

Dobar vecer,grand scenic 1.9 dci l, 120 ks 2005 g. 

1 problem:pranje aajbi ne radi,povucem rucicu i nis(makar je jedanput na 1 sek proradilo.l)

2 problem:parking senzori,kad ubacim u rikver zapisci (malo duze u komadu i onda nis)

3:kak da promjenim jezik putnog racunala i navigacije na engleski? 

 

 

Hvala puno.

Link to comment
Share on other sites

0. Ubuduće naslov stavi razumljiviji

1.jel imas tekućine? Da li motorić zuji (radi)?

2. Kvar na jednom od senzora

3. Samo preko clipa

Link to comment
Share on other sites

0. Ubuduće naslov stavi razumljiviji

1.jel imas tekućine? Da li motorić zuji (radi)?

2. Kvar na jednom od senzora

3. Samo preko clipa

0. Shvatio,ispricavam se :)

Nasuo tekucine,motoric se ne cuje niti ne rade brisaci.

Malo sam novi(ovo mi je prvi renault),clip je?

Link to comment
Share on other sites

Provjeri osigurače i relej, jer očito nema struje.

Clip je Renault dijagnostika preko koje otkrivas, brišeš i popravljaš greške, a isto tako mijenjaš neke postavke poput uključenih svijetala, jezik računala...

Link to comment
Share on other sites

Da li ti brisači inače rade.? (ovo mislim na to kada upališ samo brisače)

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Ok hvala puno,jos samo da pitam,za te kompjuterske stvari Baotic ili? i kak se pali child lock za zadnja vrata? Probao sam okrenuti  onog cudnog "sarafa" na zadnjim vratima  gdje inace stoji child lock al se neda 9krenut,da nije i to krepalo?

Link to comment
Share on other sites

Čekaj to je Scenic 2. Zar ti nemaš aktivaciju "Child lock-a" na vozačevim vratima (tamo gdje su ti botuni za prozore)?

Link to comment
Share on other sites

Brisaci rade,sam ne rade kad povucem rucicu brisaca da pospricam sajbu . Pa sta se tam ne aktivir zaklucavanje prozora? Ja pitam za ono da se zadnja vrata nemogu iznutra otvoriti.

 Auto je tak kompliciran   :angry:

Edited by luka2858
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam to zaključava i vrata i prozore. Aktiviraj ga pa provjeri. Auto nije tako kompliciran kako ti sada izgleda. Auto je odličan i naučit ćeš sve o njemu. Ovdje uvijek možeš pitati za bilo kakve detalje koji te zanimaju. Dobit ćeš odgovor sigurno. 

 

Za pranje prozora provjeri osigurač. Nalazi se lijevo od volana gdje su svi osigurači. Ima nacrtan simbol radija i to je osigurač od 15A.

Link to comment
Share on other sites

Jao, to je kao kod mene na laguni, taj dio koji se okrece nije za child lock, to ej plastika koja puca xD Za child lock sastrane viri jedan komadic plastike koji se prebaci u drugi polozajj i vrata se mogu otvoriti samo izvana. Taj pipac gleda prema kabini unutra kada su vrata zatvorena...

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i taj pipc pa se niti on neda pomaknut,bum probao opt sutra a i to sa prozorima/vratima. Hvala svima puno. Trebao bi ponistit grsku rucne(mjenjane neke zice il tak nes) i trbao bi mjenjat jezika navi i putnog racunala,neke preporuke  gdje otici? Zivim u dubravi pa  mi je baotic naj blizi,je valja on cemu?

Link to comment
Share on other sites

samo ti pitaj uvijek ima netko voljan pomoći. Imaš li upute? Daju se skinuti s neta, istina ne na hr, ali odaberi jezik sam

Link to comment
Share on other sites

Citas mi misli,bilo mi je neugodno i to pitat,trazio sam po cijelom internetu al nemrem nac. Nasao za scenic 3. Imam knjigu al je na Njemackom a Njemacki neznam beknut.  0a ak netko ima link bio bi zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Pranje sajbi sad radi,a vrata se zakljucavaju tam di i prozori. 

 

Pa jesi li ti popravio ili se samo popravilo. Znači vrata i prozori na tipki na vozačevim vratima kako sam i pretpostavljao?

Link to comment
Share on other sites

tako je vrata i prozori na tipki na vozacevim vratima. A brisaci se sami popravili,krenem ujutro na posao i rekoh idem reda radi probati kad ono radi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.