Jump to content

Twingo - voda ispod suvozacevog sica


AnArChY

Recommended Posts

Naslov sve kaze - nakon svih ovih kisa, pojavila mi se voda u "kadi" ispod suvozacevog sica.

Znaci, ne onaj dio gdje suvozac drzi noge, nego onaj dio gdje su noge od onoga koji sjedi iza suvozaca :-)

 

Voda se pojavila samo na tom djelu ("kadi") i nigdje drugdje. Znam da cu sigurno morati skidati podnu oblogu da vidim o cemu se radi, ali ima li tko kakvu ideju od kuda bi voda mogla doc?

- kroz vrata od suvozaca? - ali zar ne bi onda doslo i u prednji dio kod suvozaca?

- od ispod? - bas mi nema smisla, ali.....

 

Svaki savjet/ideja je dobrodosao - jer dok ne uleti par suncanih dana da to osusim - svako jutro ulazim u auto s "aromom" vlage  :angry:

 

Link to comment
Share on other sites

Onaj keder od vrata i guma ti dobro nedihta... stavi novine po kederu sa nutarnje strane na prednja vrata i zadnja i zaljevaj odozdo sa crijevom.... min 5 min sa dobrim mlazom i vidit ces di ti pusta....

A vidit ce ti se i po gumi lagano bili trag od kamenca.... to je meni bilo na prednjim vratima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pušta to kroz bočno staklo na stranici. Odi kof limara da ga skine i zabrtvi sa bostikom (brvilo za stakla)

Link to comment
Share on other sites

Nista ti to nije kroz vrata

zacepio ti se sredisnji odvod u kanalu ispod brisaca,digni plastiku ili sa strane motora sa nekom zicom procisti onu odvodnu gumu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.