Jump to content

voda u pretincu suvozačevih vrata


Tomi

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Imam problem da nakon svake jače kiše nađem lokvu vode u pretincu suvozačevih vrata.

Da li netko ima kakav prijedlog/rješenje ?

 

Puno zahvalan.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.forum.hr/HRphotocontesta?t=405450 tu piše  sve što može biti.. usput kad se radi na autu najbolje očistit smeće oko prednje plastike oko blatobrana, (plastika između prednjeg kotača i kabine. Tu se na meganu 2 skuplja sitni pjesak, kod frenda makli prošli tjedan sa svake strane po jedno kilu pjeska, ne znam jel zbog toga isto moguće ulazi voda, ali ako ne svejedno je dobro očistiti radi hrđe jer taj sitni pjesak dugo zadržava vlagu.

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

Skini mrežicu zvučnika sa obloge vrata, skini zvučnik te ispod njega nanesi brtvila tako da brtvilo popuni prazninu između zvučnika i vrata (kuda ulazi voda u pretinac) te složi natrag .

 

:)

 

i to je to

Link to comment
Share on other sites

Skini mrežicu zvučnika sa obloge vrata, skini zvučnik te ispod njega nanesi brtvila tako da brtvilo popuni prazninu između zvučnika i vrata (kuda ulazi voda u pretinac) te složi natrag .

:)

i to je to

kod mene je bio isti slučaj
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Da se skinuti. Treba čupat malo jače. Također očistite rupe za odvod vode u kutu vrata odozdo. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.