Jump to content

Zimske gume 175x65x14


Iko

Recommended Posts

Pozdrav ekipi,

 

neznam dal sam pogodio podforum (ako nisam nek mod prebaci gdje treba).

Naime trebam obut svog klitača (clio 2 ,1.4 ,2000  g.) pa me zanimaju vaše preporuke koje gume i gdje kupiti.

 

Trenutno su na njemu MS gume ali bi htio zimske zbog puta kroz gorski kotar i sl.

 

Također bi trebao ići na promjenu ulja i obavit prvi servis/pregled otkako je kod mene (140 000) km pa molim neke preporuke mehaničara za dotičnog klitača.

 

Mnogo hvala

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sava eskimo s3+ ako nisi sportski frik :driver; i samo mala opaska, nemoj ih baš ganjati po mokroj cesti, nisu najsavršenije za mokro. Inače sam ih vozio u više dimenzija na više autiju i mogu ih preporučiti.

Link to comment
Share on other sites

To mi je prvi izbor za sad.

Planiram izdvojit do 1500 (200 € za gume+ ugradnja)

Prijatelj imao  Sava S3 na Clio 1 i kaže da su ga super služile.

 

Auto se primarno vozi po slavonskoj (40 km autoceste x2 svaki dan) i ne muči ga se :)

Par puta prema jugu starom cesto i to je to

 

Cijena u ekupi sa S3 je 309 Kn

 

http://www.ekupi.hr/Sava-17565R14-82T-Eskimo-S3-Pot-E-Pri-C-Buka-68dB-474253.aspx

Link to comment
Share on other sites

Daj pogledaj u Konzumu...bile su po 280 čini mi se, baš 175/65 R14... imam ih i ja na cliotu, imao sam ih na laguni i meganu

Edited by Clio Sokol
Link to comment
Share on other sites

340 kn po gumi, a koliko vidim ugradnja im je 100 kn sa 50 % popusta.

Ne vidim info o besplatnoj ugradnji

Edited by Iko
Link to comment
Share on other sites

Za 420 kn/gumi (gotovina) u Vulkalu Dunlop Winter response 2, koja je neusporedivo bolja guma od Save Eskimo S3+.

Link to comment
Share on other sites

340 kn po gumi, a koliko vidim ugradnja im je 100 kn sa 50 % popusta.

Ne vidim info o besplatnoj ugradnji

kad otvoris gumu koju hoces onda ti ispod slike pise besplatna montaza i postava na vozilo

Link to comment
Share on other sites

kad otvoris gumu koju hoces onda ti ispod slike pise besplatna montaza i postava na vozilo

 

Da fkt :). Sorry.

 

 

Ugl budem si uzeo savu s3, vjerovatno u autoplusu.

 

A sad da vas pitam za mehaničara.

 

Kupih klitača sa 130 000 i sad sam napravio 10 000 km i odradio bi promjenu ulja i malo pregledao auto za zimu pa me zanimaju vaše preporuke po pitanju mehaničara. Gdje servisirate

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.