Jump to content

kako doći do rezervara goriva


nkdbk1

Recommended Posts

može li se kroz unutrašnjost auta doći do rezervara?

jučer sam primjetio koju kap goriva kako kapi niz dvije cjevčice

koje dolaze iz rezervara i s donje strane se nemože vidjeti gdje pušta.

cjevčice su čitave u onome djelu što se vidi ispod auta ali ne vidim spoj s rezervarom.

to se događa dok auto radi, jer tijekom noći dok je parkiran nema mrlje ispod njega.

Link to comment
Share on other sites

ispod zadnjeg sica s lijeve strane pod tapacirungom, gumeni poklopac. ispod ti je pumpa goriva iz koje moraju ići dvije cjevčice i snop žica.

Link to comment
Share on other sites

100 % gorivo  dosta puta sam potegnuo :D

hvala ivan, sutra ujutro ću provat to otvorit i vidit gdje curi

Link to comment
Share on other sites

Sigurno nepušta rezervar i netrebaš ga ni gledati, s obzirom da ne curi ništa kada je auto ugašen. 

Kada motor radi radi i pumpa goriva iz koje izlaze dvije cijevi i pušta jedna od njih. Kao šta ti je ivan rekao podigni zadnji sic, podigni veliki okrugli gumeni poklopac (samo ga izguliš, navučen je na otvor) i ugledat ćeš pumpu i te dvije cijevi od goriva.

Upali auto i pogledaj gdje pušta (nemoj sa upaljenim duvanom u ustima  :D ).

Link to comment
Share on other sites

Nisam uspio naci taj poklopac ispod sica. Skinuo sam i ispod zadnjeg lijevog i ispod zadnjeg desnog sica i dosao do zute izolacije koja je zaljepljena i bilo me strah to odgulit. Dali sam gledo na pravo mjesto? Dali provat skinuti podlogu između prednjih i zadnjih siceva gdje se drze noge?

Link to comment
Share on other sites

Gdje si ti vidio Espace? Ja sam mislio na ovu ilustraciju malo niže na stranici, lijepo nacrtan Scenic.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.