Jump to content

skripa kocnica


KarloK

Recommended Posts

Na novom autu mi cvile kocnice kada lagano kocim.u renaultu su rekli da je to nornalno i da je tako kod svakoga jer nema azbesta u njima. Ima ko kakvih iskustva ili savjeta

Link to comment
Share on other sites

jedini savjet koji se i moze dobit na ovom forumu. cast trojici ili četvorici izuzetaka.  meni su isto škripale neko vrijeme, na meganu i na laguni, pa bih rekao da je normalno. sada su nakon cca 20000 prestale

Link to comment
Share on other sites

jedini savjet koji se i moze dobit na ovom forumu. cast trojici ili četvorici izuzetaka. meni su isto škripale neko vrijeme, na meganu i na laguni, pa bih rekao da je normalno. sada su nakon cca 20000 prestale

Tema je tolko puta prezvakana da nema smisla otvarat šezdeseti topic ove godine.

Link to comment
Share on other sites

za pocetak mast bakrena izmedju plocica i kocionih celjusti i po klizacu celjusti. ak ti to ne rjesi problem onda druge pakne.

Link to comment
Share on other sites

Meni se trenutno dogadja nesto glupo u 3pm. Vozim i kocim normalno sve za 10 i onda jedno kocenje i krene takva buka i urlika i skripanje iz kocnica da se svi okrecu i onda dalje opet mir i tisina. Stvar je sto se recimo svaki 20ti semafor to dogadja. Naprijed su ferodo diskovi i valeo plocice nazad nemam pojma. P.s. da li se moze vidjeti stanje bubnjeva i pakni bez da se sve rastvara?

Link to comment
Share on other sites

A jbt :( :( nadam se da si ti dobro kao prvo al se nadam da si il imao kasko il nisi bio kriv. Al ni jedno ni drugo bas nije lepo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.