Jump to content

Clio RS 172


laci

Recommended Posts

Sta je ovo...14" felga i neka balon guma u ne baš bajnom stanju...?

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja to gledan, kakva je to smijesna dimenzija gume?? Radi diskova ne moze ic manja felga od 15, ali je definitivno neka retardirama dimenzija gume.

E i meni se bas ne dopada boja klisa. Buseni diskovi valjda dobro koce ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bridgestone turanza u nekoj većoj dimenziji od 195/50/15... Možda se radi i o široj gumi s 50 visinom

Link to comment
Share on other sites

Užas.

 

 

Hehe nije bas tako lose

 

A ostalim nevjernicima

post-9769-0-47898800-1439205743_thumb.jp

 

gume su stare 2 god i izgledaju nekako kao da su natekle!? i nisu bas nesto dobre vise, na pola su potrosene ali do zime ce posluziti..

 

post-9769-0-49051600-1439206069_thumb.jp

 

neznam zasto su kljesta tako jako crvena na slici, u zivo su tamno crvena..kao da su mi sve boje malo intenzvnije??

trebao bi malo jos prednji kraj prizemljiti ali nemam vremena inace a i kad imam sad je prevruce pa mi se neda :farmer:

 

post-9769-0-99095200-1439206392_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

opet ja s bratovog kompa pisem..

Link to comment
Share on other sites

Jesi opet d*rkao po kameri pa ne znas vratit postavke? :doh::lek:

Link to comment
Share on other sites

Ma slike nemaju veze sa realnosti.Jedino sto felge izgledaju male ali to je takva felga.

Moram ja to slikat ali nikako ga ulovit, prebrz je :aua:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malo gledam slike i auto ti izgleda katastrofa a vidim da ima dobre komponente (ovjes). Te sve felge baci u otpad i stavi mu odgovarajuće 16", spusti ga malo i ispoliraj.

Taj auto je predivan inače, bar meni. Ali samo kad ga se neposeljači.............pogotovo crni

 

PS i taj volan sasjeci sa sjekirom

NHF

Link to comment
Share on other sites

Hehe nema teskih filinga. Auto je zbilja boljeg izgleda u zivo neg na slikama.

Jbga volan i kljesta je "uredio" bivsi vlasnik, ja sam bio za odrzavanje zaduzen.

Felge 16' nisu na redu sad a i nece doc na red do proljeca sigurno jer sad za 10 dana ide registracija i nove zimulje, veliki servis je odmah sljedeci..

Bitno mi je da je mehanicki 1:1 i da takav bude cijelo vrijeme a finese sa felgama, volanima, powerflexima i ostalim ce doc naknadno..

Ministrica financija je rekla da smo pri kraju sa uredenjem stana i da dolaze bolji dani :-) 

Spusten je najvise sto moze da bi mogao parkirati u dvoristu a da ne struzem prednjim branikom..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
On 18. 12. 2014. at 14:54, laci said:

Jucer u dobrom drustvu  :fflag:

 

IMG_20141217_144147_zps399f49d2.jpg

 

IMG_20141217_143821_zpsfe41738d.jpg

Spreman sam riskirati warn za dizanje ovako stare teme iz pepela, ali ovaj ZX hebe mame.. Šteta što se ne vozi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jer frajer nema za regu, tankanje, gume..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, laci said:

Jer frajer nema za regu, tankanje, gume..

Da li je slucajno za prodaju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Karoserija je volcano 16V a motor 123kw i 6brzina mjenjac iz 306.

Fora auto, meni se jako svida, izgleda mi kao čekić od pola kile kad ga odlozis na pod sa drskom prema gore 😎  ja volim Že stare pile

a da li je na prodaju.. to bi ga netko drugi trebao pitati jer ga nisam vidio ima preko 2god

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

viden pred cca pola god, mozda nesto vise na ininoj pumpi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.