Jump to content

Megane 2 problem otkljucavanje/zakljucavanje


dsetka6

Recommended Posts

Imam Megane 2 2006g i dogadja mi se problem sa otkljucavanjem auta. Problem se ne dogadja uvijek.. Dodjem do auta i trebam ga otkljucati,otkljucam daljinskim i otvorim vrata on se zakljuca pa otkljuca u roku sekunde..i tako nekad zna biti da se otkljucava zakljucava sam od sebe kad otvorim vrata.. nekad se zna dogoditi da ne prepozna karticu.. imam onu HF karticu koju ne treba umetati u njen pretinac. U voznji je sve kako treba..samo prilikom otkljucavanja i nakon otvaranja vrata mi se to dogadja, ali ne svaki put. Sto bi mogao biti problem,mozda slaba baterija u kartici? Gledao sam na netu da se zna nesto odlemiti u kartici..ali isti simptomi su mi i sa drugom karticom..bilo bi mi jasnije da se to uvijek dogadja ali ovako mi nije nista jasno..

hvala unaprijed na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

I meni je takav problem, pisao sam o tome u petak, stara upalila auto i zatvorila vrata i zakljucao se s kljucem u autu. Vjerojatno se radi o kljucu, tako su meni rekli. Kada budem imao vremena otici cu to pogledati pa javim ako saznam sto

Link to comment
Share on other sites

Pazi da ti mobitel nije skupa s karticom...divlja onda

Ak se trenutno otkljuca zakljuca dok su vrata otvorena....to se inace dogadja ako pokusas zakljucat dok su vrata otvorena

Link to comment
Share on other sites

To sam skuzio da se nece zakljucati ako je nesto otvoreno..ali on se sam zakljuca otkljuca kad otvorim vrata..nekad mi ne rade ona dugmenca na bravama za zakljucavanje..mozda je neki los kontakt u bravama..ne znam jer ne dogadja se svaki put to otkljucavanje/zakljucavanje

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao los kontakt u dugmicu u vratima.

@graba kod tebe je prije mobitel bio na kartici ili nes slicno jer auto ima zastitu da karticom dok je ista u autu ne mozes zakljucati. Znaci auto je morao misliti da je kartica van auta i onda zbog toga dozvolila zakljucavanje.

Link to comment
Share on other sites

Mobitel je sigurno uz karticu bio, to onda moze rijesiti kljucar ili..?

Link to comment
Share on other sites

vidis moj zakljuca iako vrata nisu zatvorena tj na onom prvom zubu bude, ali mi tada prilikom zaključavanja ne daje svjetlosni signal zmigavca i znam da nesto nestima.

Link to comment
Share on other sites

nemoze zakljucati ak su otvorena vrata al on proba to uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Isto tako je i kod mene na Clia. Nemože zaključati, ali svi motorići se čuju kako pokušaju zaključati i unutarnji botuni na vratima se lagano pomaknu.

Link to comment
Share on other sites

Isto tako je i kod mene na Clia. Nemože zaključati, ali svi motorići se čuju kako pokušaju zaključati i unutarnji botuni na vratima se lagano pomaknu.

ja kod sebe mogu zakljucat kad su bilo koja vrata otvorena

 

sve zakljuca osim tih vrata

 

jedino kad upalim auto ne reagira na daljensko ali mogu zajkljucat da gumbic u autu

tak si ujutro grijem auto

upalim ga i zakljucam i s drugim kljucem rucno zakljucam vrata i to je to

auto radi a zakljucan komplet

Link to comment
Share on other sites

Ispravak moga netočnoga navoda. Upravo sam sada provjerio.

Kod mene samo vozačeva vrata nemože zaključati kada su otvorena, a sva ostala može.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

di se na meganu nalazi modul daljinskog otkljucavanja/zakljucavanja  ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.