Jump to content

RaceChip pitanje


_Dizel_

Recommended Posts

To mi je i frend koji je radio remap kod tog lika u BiH rekao da je najbolje izbjeći u širokom luku ove drkaroše iz HR. Lik u BiH je pro i zna što radi i od toga živi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raptor6767

    11

  • MilosB

    9

  • Ruske

    8

  • _Dizel_

    7

Kažem ti da je prijatelju sredio Audi A3 1.9TDi i sad BMW 330 tdsx. Radi sve aute. Dogovoriš se, dođeš do njega i za sat vremena stroj je u pogonu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, ali mislim da ZrmiRs ima neku anegdotu vezanu za Srdjana. Nisam 100% siguran, ali zvoni mi nesto u glavi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bi bas vjerovao u sve te price, bio je i Tibor svima super pa meni nije napravio posao kak treba. Za Gubica mogu npr reci da radi korektan posao.

Link to comment
Share on other sites

Turbo diesele je relativno lako mapirA. I nema puno greski samo se nakon mapiranja iscita data log i provjeri dalje sve ok.

Atmosferce je egzotika raditi jer su mnogo osetljiviji od turbaka

Link to comment
Share on other sites

planiram odvest auto u SM, samo dal je isto odvest ga u neku podruznicu u HR ili bas moram do BH?

Link to comment
Share on other sites

Turbo diesele je relativno lako mapirA. I nema puno greski samo se nakon mapiranja iscita data log i provjeri dalje sve ok.

Atmosferce je egzotika raditi jer su mnogo osetljiviji od turbaka

Stari moj, ako ja nisam prošao (gotovo) sve ćunere u RH sa Cliom...ne moraš meni objašnjavati kaj je mapiranje N/A auta...
Link to comment
Share on other sites

planiram odvest auto u SM, samo dal je isto odvest ga u neku podruznicu u HR ili bas moram do BH?

 

Ako želiš custom mapu, ispeglanu koliko može, onda idi do Srđana jer ima valjke i stvarno si da truda.

 

230820101103.jpg

 

230820101105.jpg

 

230820101119.jpg

 

Tada (2011. mislim da je bila) nije uspio izvući ništa više ks nego što sam imao ali je dečko skroz na mjestu, platio ručak, cijeli dan se hebao sa Cliom...

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

budem, samo da nabavim novi auto ;) gdje je srdan? koji dio ZG?

Link to comment
Share on other sites

frend je remapirao kod citiusa a4 b5 1.9tdi 110ks.na autu su od prerada slozen usis i maknut katalizator,na valjcima auto izbacio 166ks i mislim da se radi o 350-ak nm(nisam siguran).

 

auto predobro ide i u normalnoj voznji trosi ispod 5 litara,ovi decki kaj su ga mjerili na valjcima su rekli da je mapa odlicna.

Link to comment
Share on other sites

ima li taj srdan neku stranicu, da vidim sta i koliko nudi

Link to comment
Share on other sites

Naravno. Treba samo odvojiti 10tak sekundi da odeš na SM Chip tuning stranicu i pod kontakte ga nađeš odmah prvog.

Kvragu lik...da sad nisam na kenjari dok ovo pišem, prisralo bi mi se. ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.