Jump to content

RaceChip pitanje


_Dizel_

Recommended Posts

nisam skuzio da srdan radi za SM, mislio sam da je prica o nekoj drugoj tvrtki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raptor6767

    11

  • MilosB

    9

  • Ruske

    8

  • _Dizel_

    7

Nemam remap na autu ali sam se vozio u dosta autiju prije i poslje remapa i najvise mi se svida sta je prijatelj dobio sa sedox mapom tako da idem radit vjeojatno bi to bio sedox... 

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

nisam skuzio da srdan radi za SM, mislio sam da je prica o nekoj drugoj tvrtki

Pa ti cijelo vrijeme pričaš o njima, a još sam ti citirao i taj post. [emoji15]
Link to comment
Share on other sites

Možda upadam ovako ko iz vedra neba, ali možete li mi pojasnije objasniti to mapiranje vozila ?

 

Kako i šta se ovdje radi ? 

 

Koja je učinkovitost ?

 

Jeli se mijenjaju određeni dijelovi automobila ili je sve u kompjuteru (povećanja tlaka itd.)? I jeli neko ima za navedeni megane 78 kW.

Edited by tomislavwarm
Link to comment
Share on other sites

Odi na sm chiptuning stranicu i pogledaj dal ima za tvog.

I da menjajuse parametri na racunaru al kontrolisano.

Link to comment
Share on other sites

Usput sedox kolko znam nema valjke, neg on samo ucita mapu s ovog s uk.

Ak neko zeli moze se s poul-om iz rs tuninga kupiti komunikator preko kojeg on moze iscitati mapu iz auta te je modificirat i prilagodjavat stilu voznje al to naravno znatno vise kosta.

Link to comment
Share on other sites

Da, SEDOX ne mapira na valjcima već koristi slave uređaj sličan onome o kojem pričaš vezano za PaulRS-a.

 

Osobno, možda je zgodnije rješenje da auto mapira netko unutar nekoliko stotina km najviše u slučaju reklamacije.

Link to comment
Share on other sites

Svakako :)

Ovo za garanciju/reklamaciju

Al za ova standardna smrtna vozila mislim da nema nekih greski ak se rade standardne mape. Za uber naturpijane vec tvornicki ko tvoj i sl atmosferci je pod "must" ljepo na valjke i stelat

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.