Jump to content

Ventilator u kabini malo radi malo ne


tomislavwarm

Recommended Posts

Problem je sljedeći. Malo radi malo ne. Neznam u čemu je problem uglavnom kada ne radi i kako su naše ceste puno rupa kada naskoči na rupu proradi ventilator. Zanima me jeli je to do releja ili do motora ventilatora ? 

 

Da našao sam releje, ali nemam nigdje shemu releja koji čemu služi jeli ima neko električnu shemu ? 

Link to comment
Share on other sites

Ma sve sam rastavio i sastavio. Za sad sve radi, ali je problem ako se ponovo. Ja sve sumljam na relej da je otišao ili je pri kraju. Zato me više zanima električna shema releja. 

Link to comment
Share on other sites

Mene je konektor zezao,ja sam i rastavljao i cistio,i stavljao kontakt sprej,uvijek bi se vratia problem dok nisam odvea auto kod elektricara da promjeni to

Edited by teskera
Link to comment
Share on other sites

Mene je konektor zezao,ja sam i rastavljao i cistio,i stavljao kontakt sprej,uvijek bi se vratia problem dok nisam odvea auto kod elektricara da promjeni to

Ventilator (motorić i utor) ili kontakte ? Može malo detaljnije ? 

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvog releja. Problem ti je na reostatu. On služi za regulaciju brzine ventilatora. Jesi li njega provjerio? On se prilično zagrije pa mu se zna istopiti plastika konektora.

Nalazi se desno od papučice gasa. Skini zaštitnu plastiku sa strane pa ćeš ga ugledati.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvog releja. Problem ti je na reostatu. On služi za regulaciju brzine ventilatora. Jesi li njega provjerio? On se prilično zagrije pa mu se zna istopiti plastika konektora.

Nalazi se desno od papučice gasa. Skini zaštitnu plastiku sa strane pa ćeš ga ugledati.

Sad se vrti(radi). Neću ništa dirati dok ne bude toplije vrijeme vani. Njega nisam pregledavao. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.