Jump to content

Problem brisači


moril

Recommended Posts

Imam jedan problem. U autu je prekjučer ostalo nešto malo tekućine za stakla - ljetne. Naravno da se je zamrzla pumpa, tj. nije htjelo špricati po vjetrobranskom staklu. Nakon toga dolio sam pun spremnik zimske tekućine, vozio se sat vremena, tako da je motorni prostor bio vruć, no pumpa i dalje ne radi. Ne čuje se ni karakteristično zujanje kada ju pokušam aktivirati, već samo brisači krenu na suho...

 

Je li moguće da je nekoliko sati na negativnoj temperaturi, sa ljetnom tekućinom za stakla pokvarilo pumpu???

Link to comment
Share on other sites

Probaj zagtijat dobro motor i na nekoj praoni di je zagrejana voda dobro isperi dizne. One znaju zalediti. Takodjer i s zagrejanom vodom ispiraj bocu za vodu. Isto imao i ja i ne cuje se pumpa uopste dok je ohladjena.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.