Jump to content

prednj lijevi podizač stakla


nkdbk1

Recommended Posts

jutros staklo spalo samo od sebe. skinuta unutrašnja obloga i našao sam slomljen podizač stakla.

 post-13978-0-42879700-1420310452_thumb.j

 

ovaj lijevi dio je bio zakačen za staklo(fali komadić plastike)  a manji desni dio je bio odlomljen u dnu vrata. motorić radi i sajla je u redu u jednom komadu ali otkačena na jednom kraju.

dali je netko naručivao samo podizač s ebaya. nije 100% isti ali piše da je za scenic II

 http://www.ebay.com/itm/RENAULT-SCENIC-II-WINDOW-REGULATOR-CLIP-FRONT-LEFT-/221639477265?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item339abe0811&vxp=mtr

 

i ima li netko neki tutorial kojim redosljedom sve to montirati?

Link to comment
Share on other sites

Meni autoelektricar mijenjal dvaput na modusu...800kn prvi put,pa za 3 mjeseca suvozacev 900kn (drugi proizvodjac navodno) i onda riknuo opet vozacev nakon mozda godinu dana,stari odustao i ne dira sada,zakajlana sajba...katastrofa i sramota

Link to comment
Share on other sites

Imaš za kupiti kopču u ovlaštenom servisu , čak nije ni neš skupa cca 60tak kn mislim.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, sutra cu zvat ovlasteni pa pitat. Na njuskalu je sama kopča(podizac) 150 kn

Link to comment
Share on other sites

Da. Bio u srijedu u ovlastenom u Dbk i kazu da im komp izbaciva da se nemoze odvojeno narucit nego da ide cijeli mehanizam sa motorom. Jos gledam neke sheme ali mislim da cu narucit s ebaya. Kopča,rola i sajle 150 kn iz turske

Link to comment
Share on other sites

Meni je neki dan ova plastika pukla na zadnjim desnim vratima i naručio sam je preko e-bay.Sa dostavom košta 5,50 dolara.Nije je problem promijeniti,ima na youtube filmić kako se mijenja.Ja ću svoju po dolasku sam promijeniti.

Link to comment
Share on other sites

Onda je tvoj Scenic 2  phase 2 .... Dialogys nažalost nedaje kopču za phasu 2 samo za phase 1 :( Baš gledam.....

Link to comment
Share on other sites

I kod mene je samo plasticna kopča, ali su i utori u glavnoj roli pored motora izlizani pa sam odlucio promjenit i nju i sajle. Narucio preko ebaya za 20 dolara

Link to comment
Share on other sites

Evo,Ja sam promijenio tu plastičnu kopču koja je iz V.Britanije došla za 7 dana.Malo sam se zezao dok sam je promijenio,jedno 2 sata....ali Bože moj prvi put mjenjam drugi put će biti brže.Moja preporuka za sve one koji će sami rješavati problem da obavezno podmažu "stazu"po kojoj klizi ova kopča jer će otpori klizanju biti mnogo manji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

frend si nabavio meg 3, 1,5dci i vozačko staklo se ne da podići do kraja već se staklo pri vrhu iskrivi i kada udari jednim krajem u vrh automatski se vrati natrag. Probali smo rukom, staklo se klima naprijed, nazad poprilično. Uglavnom moli boga da ne počne kiša jer ostane otvoreno par cm

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.