Jump to content

Lista osigurača Clio 197


MihY

Recommended Posts

Pozdrav,

 

ima netko možda listu osigurača (koji čemu služi) u kutiji desno od akumulatora?  Prednje pozicije prestale raditi...

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

ima netko možda listu osigurača (koji čemu služi) u kutiji desno od akumulatora?  Prednje pozicije prestale raditi...

 

Hvala

 

Možda su pregorijele obe, jer nisu na istom osiguraču. Probaj zamijenit jednu, sa suvozačeve strane, jer ćeš kod one druge rezat žile na zglobovima. Meni je pregorila ta, pa sam izvadio suvozačevu da niti jedna ne svijetli. Ionako grozno zgleda s timpozicijama a pored xenoni.

Link to comment
Share on other sites

I bome u pravu si... Ja već izvukao kutiju osigurača na pola van, jer bio siguran da nisu odjednom obe izgorile :headbang: ... Šta bi bilo jednostavno kad može komplicirano...

 

Thx!

Link to comment
Share on other sites

Koji je osigurač za svjetla tablice? MOlim hitno. Jel senalazi ispod volana ili naprijed i koji. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nalazi se naprijed iza lijevoga fara na PSU jedinici. Ima oznaku 105 i vrijednost 10A.

Nije samo tablica na njemu ima još i drugih stvari.

Link to comment
Share on other sites

Koji je osigurač za svjetla tablice? MOlim hitno. Jel senalazi ispod volana ili naprijed i koji. Hvala

Ispod one trubice usisa kod lijevog fara.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.