Jump to content

renault laguna 2 problem lamela ili nešto drugo


mere

Recommended Posts

Znam da ovo nije mjesto za pitanja,al ipak ću postaviti svoj problem ako mi netko može pomoći bio bih zahvalan,naime danas mi je na semaforu kad sam propuštao pješaka laguna nije mogla krenuti tj ušaltana mi je bila u prvu kad sam pustio kvačilo nije šla u nijednoj brzini,parkirao sam sa strane , kad sam je kupio rečeno mi je  da je lamela pri kraju,kad se ubaci u veću brzinu čuje se ko da ndešto struže,kvačilo nije popustilo,hvala na odgovorima.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ovo nije mjesto za pitanja,al ipak ću postaviti svoj problem ako mi netko može pomoći bio bih zahvalan,naime danas mi je na semaforu kad sam propuštao pješaka laguna nije mogla krenuti tj ušaltana mi je bila u prvu kad sam pustio kvačilo nije šla u nijednoj brzini,parkirao sam sa strane , kad sam je kupio rečeno mi je  da je lamela pri kraju,kad se ubaci u veću brzinu čuje se ko da ndešto struže,kvačilo nije popustilo,hvala na odgovorima.

Ako je netko imao sličan problem ili ima nešto za reći?Sve je dobrodošlo.

Link to comment
Share on other sites

Jeli ti kvačilo ne odvaja(auto ostalo u brzini), ili ti se neće da šalta. Moguće je da je ili otišao hidraulični potisni ležaj (slave), ili nešto sa kabelima mjenjača nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

Jeli ti kvačilo ne odvaja(auto ostalo u brzini), ili ti se neće da šalta. Moguće je da je ili otišao hidraulični potisni ležaj (slave), ili nešto sa kabelima mjenjača nije u redu.

kvačilo normalno odvaja ,upada u brzine normalno samo neće da ide,ubaci se u sve brzine

Link to comment
Share on other sites

Ispao ti je kabel od mjenjača. Pregledaj dosjed kabela s gornje strane mjenjača (ispod kutije osigurača u motornom prostoru). Imaš dva kabela i oba se kače na getribu, pregledaj ih.

Link to comment
Share on other sites

Ne može lamela sam tak odjednom krepati, od prvog proklizavanja imaš sigurno još 10000 kilometara, tako da je kod tebe nešto drugo

Link to comment
Share on other sites

Lamela je bila pri kraju,zamjenuta je ona i sve šta ide s njom plus još jedan dio na poluosovini,stvar rjesena,hvala svima.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.