Jump to content

clio 2 stabilizator


teskera

Recommended Posts

pozdrav, primjetio sam na lezecima kada malo brze predjem da se zacuje lagani zvuk kao da udara metalu metal,ne jak zvuk,moze se cut samo ako skroz smanjim radio.. koliko sam gledao oko kola vidio sam da su (kako sam na internetu vidia) gume stabilizatora otisle,dali se mjenjaju samo te gume na stabilizatoru ? i dali to moze biti problem prilikom prelaska preko lezecih . s obzirom na to 'tupkanje' sta bi jos trebao pregledati da moze bit uzrok . 

Link to comment
Share on other sites

da mijenjaju ti se samo te gumice i osovinica na kojoj su gumice balasn štange..80kn ti je par ,barem je tako bilo kad sam ja kupoval u 9 mj.

može ti bit uzrok lupanje samo ako ti je pukla osovinica koja drži gumice ,al nije nešto opasno,jedino što lupa.

Edited by kralj
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.