Jump to content

Slova Megane


tomislavwarm

Recommended Posts

Uglavnom ispalo mi je nazad slovo M (ili ukraden). Sad više nije Megane sad je Egane. Tražio sam na e-buy i nisam mogao naći slova. Jeli može neko pomoći di da kupim slovo M ili cijeli set tih slova.

 

Stvarno svakakvih ljudi ima.

Link to comment
Share on other sites

Provozaj se po auto-otpadima...tamo zna biti takvih stvari...

Ovo je jeftinija metoda :)... Na auto otpadu nemaš ništa jeftinije ispod 50 kn -_- ... A i sumnjam da će mi to dati jer mi nisu dali za drugi auto lajsnu od vrata (Ford fiesta 94 god) ..... 

Edited by tomislavwarm
Link to comment
Share on other sites

Probaj na njuskalu naci neki karambol i od njega uzet. Tako sam ja trazio i covjek mi je dao slovo E a ja njemu za pivu..

Link to comment
Share on other sites

Pa ni ovo "Egane" ne zvuči loše :) , eto nove inspiracije za Renaultovu tvornicu kad budu radili iduće modele automobila. "Renault Egane" za Cigane :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je skoro sa svih otpalo po mrvicu onog metalnog sjaja pa je ruzno za vidjet. Mislim se i ja ic u restauraciju ili clean look....

Link to comment
Share on other sites

Ja ti mogu poslati. Sestra ima Megan - e otpalo. Sikinut cu joj sve pa ti mogu poslati.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti mogu poslati. Sestra ima Megan - e otpalo. Sikinut cu joj sve pa ti mogu poslati.

Ma šteta je to skidati ako vozi. Ne trebaš onda. Nije baš takav bad. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jeftinija metoda :)... Na auto otpadu nemaš ništa jeftinije ispod 50 kn -_- ... A i sumnjam da će mi to dati jer mi nisu dali za drugi auto lajsnu od vrata (Ford fiesta 94 god) ..... 

 

Moja iskustva sa auto otpadom... Opel - daj čovjeku nekaj za gablec i uzmi kaj hoćeš sa otpada. Renault - nekompletna plastikica zadnjeg brisača 200kn (trebao sam cijeli brisač bez motora, čovjek je imao samo pola i mrtav hladan je htio toliko novaca). Podizač prozora bez motorića 600-800kn s tim da ti uzme tvoj (kojeg popravi za siću). Njuškalo 400kn original sa motorićem.

 

Pa ti vozi premium high class auto kao što je Renault. :D

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Tebi je još i dobro pa nađeš na otpadu Renola. Ja sam svojevremeno obišao sve autootpade u okolici Splita i ima svega osim Renola. Problem je šta se ne kvare i ne razbijaju (kako kažeš, premium high class marka).  :D

 

A i ono malo sitnica šta se eventualno pokvari riješiš sam preko ovoga foruma.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Ja cu svejedno skinuti...

Ako ih skineš javit ću ti se :)

 

Imam ti ja slova skinuo sam ih davnije ali morat cu se potrudit nac ih..javim ti

Ajde da ovaj ne mora skidati.... Samo slovo M fali

Moja iskustva sa auto otpadom... Opel - daj čovjeku nekaj za gablec i uzmi kaj hoćeš sa otpada. Renault - nekompletna plastikica zadnjeg brisača 200kn (trebao sam cijeli brisač bez motora, čovjek je imao samo pola i mrtav hladan je htio toliko novaca). Podizač prozora bez motorića 600-800kn s tim da ti uzme tvoj (kojeg popravi za siću). Njuškalo 400kn original sa motorićem.

 

Pa ti vozi premium high class auto kao što je Renault. :D

Ja sam na auto otpadu promijenio za sad cijeli desni retrovizor 1500 kn i na volanu servo 1000 kn (u servisu je 10 000kn). To sam se morao još cijenkati i zvati neke osobe sa njuškala -_-. Katastrofa.  

Link to comment
Share on other sites

Nisam mogao edit pa da se nadovežem:

 

Zaboravio sam reći da kad sam bio kod tog lika da kupim servo rekao mi je kako su ga zvali iz servisa i da bi (oni iz servisa) od njega isto kupili servo ?! Pa mislim je li oni isto kupuju polovno pa nama daju pod "novo". Samo što u servisu daju garanciju neku.

Link to comment
Share on other sites

Tebi je još i dobro pa nađeš na otpadu Renola. Ja sam svojevremeno obišao sve autootpade u okolici Splita i ima svega osim Renola. Problem je šta se ne kvare i ne razbijaju (kako kažeš, premium high class marka).  :D

 

A i ono malo sitnica šta se eventualno pokvari riješiš sam preko ovoga foruma.

Han pokraj Sinja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja cu svejedno skinuti...

 

Zahvalio bih se gospodinu na slovu. Poslao je prije 2 dana i već je kod mene :).

 

Zanima me jesu li ta slova lijepljena silikonskim ljepilom (barem se meni tako čini) i s čime da skinem sa auta to ljepilo što je ostalo pa da mogu zalijepiti slovo ?

Link to comment
Share on other sites

probaj sa medicinskim benzinom  ili sa acetonom

Edited by scenicRXE
Link to comment
Share on other sites

ni slucajno aceton za ime boga :D to ce nagristi lak odma... 

Link to comment
Share on other sites

Ok aceton ništa... gdje mogu kupiti medicinski benzin (sigurno je odgovor u ljekarni ??)

 

Sad mi je rekao njambrosic kako mogu sa uljnim razrjeđivačem. Nikako ne nitro. A ljepilo je silikonsko ?

Edited by tomislavwarm
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.