Jump to content

šok šalter


taxi3517

Recommended Posts

pozdrav svima

 

da li možda netko zna gdje se nalazi prekidač odnosno tzv. šok šalter

na Scenicu ll 1.6 16v 2007 g.

Naime imao sam sudar i odlučio sam auto slagati u vlastitom aranžmanu i trebalo bi ga pokrenuti.

Znam da taj prekidać postoji ali ne znam gdje pa bih molio za pomoć.

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Postoji ali ne na tvome autu. Krije se u kompjuteru ubrizgavanja ako se ne varam. Inertia switch ili fuel cut off switch se zove inače i mislim da ga Scenic 2 nema. Ispravite me ako griješim.

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

kad je vec tema tu da pitam... jel ga ima i di se nalazi ako postoji na megane cc 1.5 dci 2007.g...

Link to comment
Share on other sites

inače se nalaze kraj akumulatora, okrugli, crveni ili crni.

ako nema tamo onda neznam di se i što se krije

Link to comment
Share on other sites

Noviji auti nemaju šok šalter, već se blokada koja se aktivira u  slučaju sudara može poništiti jedino Clipom!

 

Tako da ćeš  Taxi3517  morat spajat auto na Clip  

 

:cool:

 

Potraži nakog tko ga ili zovi ovlašteni servis!

Edited by Goran_KA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry, nije me dugo bilo. Obaveze i ostalo. Hvala svima. Probat ću preko kompa pa se opet javim s rezultatom. Pozz

Link to comment
Share on other sites

od megana 3 mora kompom ponistiti, na seriji 2 nema prekidaca, raskopcaj centralu airbaga i upalice

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.