Jump to content

Scenic II podaci o vozilu.....


bikerbj

Recommended Posts

E ovako....kupio sam Grand Scenic 2005.g. 1.9dci i neznam koji je paket opreme unutra i u biti neznam ništa jer nema one naljepnice na stupu suvozača....može li se kako saznati po broju šasije ili na neki drugi način....ima tko kakvu ideju...

Link to comment
Share on other sites

ma auto je ok...sačuvan i sve radi ali bih htio znati.....kad bi se mogla kako nabavit druga naljepnica....da ima servisnu bilo bi ok....

Link to comment
Share on other sites

Imaš naljepnicu kod vrata na limu na njoj piše doduše u kodovima a kodovi nešto znače jelte. Može se dijelom i preko broja šasije. Daj bar tablice ili nešto pa mogu pogledat...

Link to comment
Share on other sites

Imaš naljepnicu kod vrata na limu na njoj piše doduše u kodovima a kodovi nešto znače jelte. Može se dijelom i preko broja šasije. Daj bar tablice ili nešto pa mogu pogledat...

 

stvar je u tome što kod mene nema naljepnice a evo broj šasije.... VF1JM0GD633576908

Link to comment
Share on other sites

Ako nema naljepnice na štoku desnih vrata, onda je bilo limarskih i lakirerskih zahvata.

Ali ako je dobro složeno nije strašno, bitno da je sve ok.

Link to comment
Share on other sites

ma složeno je super....da nisu zaboravili stavit onaj gumeni čep na stup nebih ni ja skužio....tek sam onda išao detaljno gledat i jedva otkrio da je farbano....ali samo na stupu na desnoj strani...e sad šta je bilo ne znam....

Link to comment
Share on other sites

Naljepnicu možeš naručiti u ovlaštenom servisu  za nemalih 100€ kolko traži Renault za  novu    :cool:

Link to comment
Share on other sites

Naljepnicu možeš naručiti u ovlaštenom servisu  za nemalih 100€ kolko traži Renault za  novu    :cool:

 

mislim da ću se onda snalazit i bez nje.....naime na njoj su podaci za dialogys ali već ću se snaći....

Link to comment
Share on other sites

Koja je boja? Jel metalik sivi?

Našao sam nešto ali nije puno. Neki je glupi decoder pa je vrlo vjerojatno pola neistinito: El. windows, el. mirrors, air conditioning, navigation system, central locking, radio, power steering, computer, velor interior, cruise control, rain sensor, multifunction steering wheel, parking sensor, ABS, ASR, airbags, immobilizer, ESP, Xenon Headlights, fog lights. Ti ćeš najbolje znati šta ima a šta nema. Ja recimo mislim da navigaciju nema a ostalo je relativno moguće. :) Svejedno,u servisu bi ti đaba mogli izbaciti bar pismeno podatke o autu. U Dialogys da ubacim nema smisla,jedino za neki repair manual... Svejedno,ne bi bilo loše da predstaviš auto malo. :dobroje:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

je metalik tamno sivi....nema xenone, parking senzore ali ima navigaciju....uglavnom većinu gore nabrojenog ima....ako stignem i ako bude vrijeme poslikat ću ga pa će se vidit....

Link to comment
Share on other sites

Ako i kad dođeš do nalje,evo malo objašnjenja šta je šta. :dobroje:

 

post-7112-0-80836800-1421883685_thumb.pn

 

post-7112-0-06078500-1421883693_thumb.pn

 

:hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.