Jump to content

Voda ispod sjedala


KristijanP

Recommended Posts

Pomoć. Voda mi ulazi u auto. Laguna 2004.g. Tepih iza suvozačevog sjedala, tamo gdje dolaze noge od zadnjeg desnog putnika. Primjetio sam prije mjesec-dva pod je bio skroz mokar, ali je pokraj toga stajala boca vode pa sam mislio da su djeca kriva. No jučer kak ta kiša pada non - stop je skroz bilo mokro. Može li voda dolaziti za vrijeme vožnja nekud s donje strane. Čini mi se kao da ne dolazi od vrata.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ti je zacepljen odvod ispod brisaca pa se tu skuplja voda i tako ulazi unutra tako je meni bilo u kliu ocistio odvod i lijepo osusio pod

Link to comment
Share on other sites

Mom starom su u Passatu bili zastopani odvodi s donje strane vrata pa se voda nakupljala u vratima i kroz tapacirung ulazila u putnicki prostor.

Link to comment
Share on other sites

Mom starom je frendica ostavila malo otvoren prozor

Mozda su jako zamaglili stakla pa je zato otvorila...

Link to comment
Share on other sites

Nije možda odvod zaštopan, nego sigurno. Na desnoj strani se nalazi otvor za svježi zrak koji uvlači ventilator i jedino tamo i može ući voda. Naravno, osim kroz šiber (ako ga ima) i brtve vrata, stakala itd.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je iza prednjeg desnog sjedišta. Mislim da nije zbog odvoda, bilo bi ispred prednjeg desnog da jest.

Link to comment
Share on other sites

Mozda su jako zamaglili stakla pa je zato otvorila...

Haha nisu nego je gospoja malo podeblja i stalno joj je vruce pa je otvorila a nije zatvorila. Zato ja uvijek provjerim sva stakla kad zakljucavam, vole ljudi tak ostavit..

Link to comment
Share on other sites

Haha nisu nego je gospoja malo podeblja i stalno joj je vruce pa je otvorila a nije zatvorila. Zato ja uvijek provjerim sva stakla kad zakljucavam, vole ljudi tak ostavit..

Slazem se. Meni su to klinci znali napraviti. Zato sam sada gledao da mi auto ima sva 4 elektricna podizaca pa sam miran...
Link to comment
Share on other sites

možda nema veze sa tvojim slučajem, ali prijatelju mi se tu isto kupilo dosta vode jer mu je procurio hladnjak od grijanja.

Link to comment
Share on other sites

Da. Sad je suho pa nediram, ali desilo se isto prije par mjeseci. Crijeva ispod su ok. Hladnjak ne curi. Tekučina za brisače nije jer nema mirisa. Voda je sigurno. Misterija do daljnjeg. Digli auto, ništa se ne vidi.

Link to comment
Share on other sites

možda nema veze sa tvojim slučajem, ali prijatelju mi se tu isto kupilo dosta vode jer mu je procurio hladnjak od grijanja.

ja sam u pugu imao curenje malog hladnjaka. Stavi se ruka na mokro i ubrzo osjetis ako je masno onda je atifriz. Svakako bi se u posudi vidjelo gubi li tekucinu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.