Jump to content

Laguna neće da se ugasi


birda

Recommended Posts

Pozzz...

Imam čudan problem sa Lagunom 1.8 16v 2001g...uglavnom jedno jutro mi je otkazao akumulator uz čudne zvukove iz auta..majstor mi je uz pomoć kablova upalio auto nakon čega sam otišao po novi akumulator..nakon toga auto se nije htio ugasiti kad pritisnem dugme start/stop samo se strese ali nastavi raditi i popale se lampice na tabli..uradio sam dijagnostiku i nije bilo greški...odveo sam auto električaru koji je utvrdio da je problem s klimom,jer kad izvadi osigurač klime auto se normalno ponaša.On misli da se žice negdje diraju pa da to stvara problem ali je zauzet pa nema vremena to sve pregledati a i meni se ne žuri.Da li može slučajno biti problem u komjuteru da se nije oštetio kad je auto paljeno na kablove? Ima li neko ideju?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.