Jump to content

Scenic ne pali i ne čita ključ


Kasabian

Recommended Posts

Dobar dan... kao što se iz naslova vidi, Scenic iz 99 ponekad tijekom zime ne želi upaliti... kada se ključ gurne u bravu, ne pročita ga uopće i ne pali. Svaki popravak se događa isključivo u ovlaštenom servisu i košta 200 kn. Ove zime se to dogodilo već drugi put. U servisu ne žele skinuti blokadu, a nije baš isplativo svako malo plaćati 200 kn za to. Ima li rješenje? Postoje li neki kodovi koji bi isključili blokadu? Hvala...

Link to comment
Share on other sites

Kakav je to popravak u ovlaštenom kad ga treba ponavljati? Ili je popravljeno ili nije.

To je nešto u stilu drži vodu dok majstori odu.

 

Znaš li uopće šta su to ovi u ovlaštenom radili?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam točno jer auto nije moj. Ugl, treba upisati onu šifru od 8 brojeva... oni to u servisu svaki put rijese za 200 kn... ne zele maknuti tu blokadu jer je navodno protiv krađe...

Link to comment
Share on other sites

Auto vergla, ali ne pali i ona crvena lampica pocne svijetliti jako brzo...

Link to comment
Share on other sites

ista stvar je bila i kod mene na cliu,nakon što sam na nekom kampiranju prikopčal na upaljač od auta nekakav frižider koji smo našli tamo(aa ja se budala baš pital da šta su ga ostavili)  ii od tad mi nije htel upalit,znači vergla normalno al blinka crvena lampica imobilizatora..riješenje u mojem slučaju je bilo da sam sam počel koristit drugi ključ  i s njim normalno pali..

Link to comment
Share on other sites

http://www.profi-kljucevi.hr

isti problem imao na twingu.. otisao do njih, rijesii kljuc za 200kn :lool: i nikad vise nije bilo problema..

ovaj topic mi je bte deja vu.. jer sam postavio isto pitanje pred par godina i hans mi je postavio isto pitanje kao tebi nakon cega mi je predlozio tu radionu u velikoj gorici :D
oni skinu cip s tvog kljuca, ako je jos dobar, prebace na novi cip i novi cip ugrade u tvoj stari kljuc i miran si ;)

Link to comment
Share on other sites

imao sam isti simptom, crvena lampica je imala krace intervale paljenja/gasenja i ni s rezervnim vise nije htio palit.. uspjeli su mi spasit cip s jednog od kljuca ;)

zovi ih tamo pa telefonski pitaj ;)

Link to comment
Share on other sites

A kak se to moze popravit? Covjeku je vec pun k***c davanja 200 kn svaki put...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.