Jump to content

Izbor za Naj projekt 2014. godine


Evado

Recommended Posts

Izbor - I. krug
 
Dosadašnji pobjednici:
 
1. Naj projekt 2006.: Twingo I - Fuky
2. Naj projekt 2007.: Renault 5 GTT - Jure
3. Naj projekt 2008.: Clio Sport 172 - Twingara
4. Naj projekt 2009.: Clio Sport 197 - Balev
5. Naj projekt 2010.: Clio Williams – GTT
6. Naj projekt 2011 : Renault 16 - 16TL
7. Naj projekt 2012 : Renault 4 - Stretkas
8. Naj projekt 2013 : R-Clio Mk1 172 Sport - Kugla27
9. Naj projekt 2014 : ???
 
Izbor - I. krug
 
Poštovani članovi, izuzetno mi je drago što ću organizirati, 9. za redom, izbor najboljeg projekta RKH foruma.
Dosadašnja pravila za izbor su ostala ista. Kao u svakom pravilniku tako se i u ovome mogu vjerojatno pronaći nedostaci pa svatko tko se osjeća oštećenim neka mi se obrati preko PM-a do datuma otvaranja ankete da bi se greške ispravile.
 
Obavijesti:
- anketa će se automatski aktivirati 18.2.2015. U međuvremenu pročitajte novosti i pregledajte projekte.
- anketa će se automatski zatvoriti 28.2.2015.
- postanje u anketi je onemogućeno te će nakon završetka glasovanja biti otvoren topic za proglašenje pobjednika i komentare.
- u anketi su projekti predstavljeni nadimkom vlasnika i naslovom topica te linka koji će vas odvesti na njihov projekt u podforumu .:Vaši projekti:.
- na dnu ankete imate dvije opcije. Opcija "vote" potvrđuje vaše glasove i daje prikaz stanja ankete. Opcija "View Results (Null Vote)" nepovratno onemogućava glasovanje i samo prikazuje rezultate. Pazite da ne ostanete bez mogućnosti glasovanja.
 
Važno:
- izbor se sastoji od kvalifikacijskog i finalnog dijela. U kvalifikacijski krug ulaze svi projekti koji su u okvirima pravila i moguće je glasovati za više projekata. U finalni krug ulazi 5 najboljih projekata iz kvalifikacijskog kruga te će se moći glasovati samo za jednog favorita.
 
Pravila:
 
- u izbor najboljeg projekta RKH foruma 2014. ulaze projekti predstavljeni u podforumu .:Projekti:..
- u slučaju izjednačenog rezultata 2 ili više projekata u finalnom izboru ide se u drugi krug gdje će svaki forumaš imati pravo glasati samo za jedan projekt.
- u izbor ne ulaze Renaulti koji su prodani, čiji vlasnici nišu više na forumu, nepovratno totalno razbijeni i sl.
- u izbor ulaze projekti koji se nalaze unutar Hrvatske.
- u izbor ne ulaze projekti čiji topici su neaktivni u 2014. godini, odnosno na autima se nije ništa radilo u 2014. godini
- u izbor ne ulaze projekti čiji vlasnici imaju manje od 100 postova
- u izbor ne ulaze dosadašnji pobjednici Najprojekta RKH
- članovi uprave ne sudjeluju u izboru
- primjedbe možete poslati na PM
 
Ovim putem vas pozivam da i dalje predstavljate svoje projekte, slikate, opisujete, komentirate, pohvalite te da stvorimo jednu finu i toplu atmosferu.
 
A evo i kandidata :
 
F7P - R5 - R5 gtt 1.7 turbo
 
 
Shomy - Kangoo - Kangoo 1.9dci 4x4 aka kloki
 
 
Rain - Megane 2 RS - Novi auto
 
 
Vuki3 - Clio 3 - Clio 3 ph 2 1.2
 
 
Logara - Clio - Renault Clio 2 1.5dci 60kw
 
 
Zek@n - Twingo -  twinguar
 
 
Twingara - Clio 3 RS - Clio RS - ispocetka
 
 
Kristijan1710 - Clio 2 - Crni clio :)
 
 
VedranST - Clio 3 - Clio MK3 ph2
 
 
Pere - Clio 2 - Moja Crvena Bestija
 
 
 
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Napomena: Ako netko zna da je neki auto na popisu prodan ili razbijen neka mi javi na PM.
Isto tako ako mi je koji projekt promakao – slobodno me PM-ajte.
 
 
Eto toliko za sada od mene.
 
Pozz

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Evado

    8

  • Raptor6767

    8

  • MilosB

    7

  • dario radić

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad baš gledao...

Kaj ga je prodao ili ? Nisam u toku ...

Tko je sadašnji vlasnik ?

Nije nikad ni imao Clio III RS. Imao je Clio 2 182 ako se ne varam. Prodao ga je bivsem clanu MarioST davno...
Link to comment
Share on other sites

Nije nikad ni imao Clio III RS. Imao je Clio 2 182 ako se ne varam. Prodao ga je bivsem clanu MarioST davno...

3. Naj projekt 2008.: Clio Sport 172 - Twingara

 

taj auto je bio nagrađen 2008... :)

 

isto tako 

5. Naj projekt 2010.: Clio Williams – GTT

 

ovo nije točno...te godine nije dobio williams već GTT petarka i bili smo u Vrsima na dodjeli i zamalo nije ispao s trailera...

evo i slika koja to potvrđuje...

 

post-10007-0-10935600-1424068773_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ovako po redu:

 

- Izbor za Naj projekt Renault kluba Hrvatska nema smisla da izaberemo projekt iz Makedonije, zar ne ?

 

- Twigara se briše sa popisa

 

- što se tiče crvene petice malo ste pobrkali stvari (a i ja) a evo i zašto :

 

 
Naj projekt 2006-2007 Fuky i Jura
 
 
Naj projekt 2008 - Twigara
 
 
Naj projekt 2009 - Balev
 
 
Ali predana nagrada Šime-u
 
 
Naj projekt 2010 - GTT
 
 
 
Petici je dodijeljena nagrada NAKNADNO 10.10.2010. u 10 sati u Vrsima - znam jer sam i sam bio ondje.
 
Dakle pravi poredak tijekom godina je:
 
Dosadašnji pobjednici:
 
1. Naj projekt 2006.: Twingo I - Fuky
2. Naj projekt 2007.: Renault 5 GTT - Jure
3. Naj projekt 2008.: Clio Sport 172 - Twingara
4. Naj projekt 2009.: R5 GT Turbo - Šime
5. Naj projekt 2010.: Clio Williams – GTT
6. Naj projekt 2011 : Renault 16 - 16TL
7. Naj projekt 2012 : Renault 4 - Stretkas
8. Naj projekt 2013 : R-Clio Mk1 172 Sport - Kugla27
9. Naj projekt 2014 : ???
 
 
Ako ima još netku primjedbu - slobodno pucajte.
 
Pozz
 
PS zanimljivo da godinama radim c/p i nitko to do sada nije primjetio ??
 
 
Link to comment
Share on other sites

pa ja sam u hr, pa moj nije tu :p (nije da uopce mogu konkurirat :D )

Link to comment
Share on other sites

Kristijan1710 prodaje svog Clia.

odustaje od prodaje kolko znam 

Link to comment
Share on other sites

Odustao. Farba se kompletan i radi se polugeneralka ili generalka. Vidit cu kad otvorim motor. Pa moze netko odma i oglas obrisat.

Link to comment
Share on other sites

Imam li ja sve uvjete da patka sudjeluje?

 

 

Moze li moj Clio sudjelovati nakon što je kompletno obojan?

 

 

Molio bih linkove na vaše projekte...

Link to comment
Share on other sites

cek 100postova u toj temi ? oke. ja sam se trudio da sto vise sazmemm u jedan post a ne razbijat na 20 sitnih. da bude sto preglednije. no dobro, nije da sam imao sansu pobjediti 

Link to comment
Share on other sites

Ideja 100 postova u temi je da se eliminiraju novi tzv. novi padobranci koji bi recimo mjesec, dva radili nešto na autu, napisali post, dva i onda nakon toga suša...

Projekti su dugoročni i pomno planirani i upravo je u tome i bit nagrade - da se nagradi nečija strast i trud uložen u taj projekt.

Po tome bi se ja mogao kandidirati (ne mogu jer sam u upravi  :D ) jer sam napravio par sitnica na autu i tražiti da se moj "projekt" ubaci u izbor što nikako ne bi bilo fer prema onima koji su se fakat potrudili oko svojih auta.

Link to comment
Share on other sites

Dodan još jedan kandidat koji mi je promakao:

 

Ruske - Megane 1 - Megane Coach 1.6e by: Ruske
 
Link to comment
Share on other sites

Evado, hvala na pojasnjenju i u pravu si :) zaboravih na taj detalj.

Link to comment
Share on other sites

ja nemogu utjecat tko ce koliko odgovoriti na ono sto sam radio.

Prakticki je sve sazeto u tri posta.

Ali ako su to pravila,sve pet.

prosle godine smo imali raspravu oko toga,sudjelovali su auti koji su u 20stranica zamjenili zimski za ljetni set,moj nije sudjelovao,jer je eto 10 stvari koji su radene predstavljene u jednom jedinom postu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.