Jump to content

3D printanje i skeniranje


hyko

Recommended Posts

Zna li netko tko radi 3d printanje i skeniranje u Rijeci? nasao sam par firmi da to rade u Zagrebu ali trebalo bi mi u Rijeci...

Link to comment
Share on other sites

sjetih se, tehnicki fakultet ima 3D printer, al neznam dal rade i za vanjske ljude niti znam tkome bi se trebalo obratiti

Link to comment
Share on other sites

Znam i ja za tehnicki ali bi rade htio negdje otic to odradit pa platit nego povlacit sada preko poznanstva veze da mi se odradi tih par sitnica pogotovo za cijenu od 3 kn po ccm3... za ove u zg.u znam i ja ali to je vec daleko za ic zato sam i trazio u Rijeci... ali sve mi se cini da cu to morat odradit usput kad budem isao za zg...

Link to comment
Share on other sites

doking promptno odgovara na mail, al sumnjam da je ta cijena koju si naveo, to je mozda za abs plastiku ona sto je kao u stapicu i onda je realno dosta gruba. no ti znas pa smisli. 

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.