Jump to content

ProParts u stecaju?


vip3141

Recommended Posts

Dozivio sam vrlo, vrlo neugodno iskustvo sa ProPartsom ili Lagersom, nisam siguran koja je razlika izmedju njih. Prevario me za 2.600kn!!!

 

Dakle, narucio sam (i platio) dijelove ProParts-u za veliki servis za Passata prije vise od mjesec dana (12.01.2015) i jos uvijek nista od toga.

S njegove strane je isla prica: bit ce ovaj tjedan, pa bit ce iduci, pa bit ce ... i na kraju jednostavno ignoriranje mojih upita.

 

Vec nekoliko godina sam kod njega kupovao i traba mu skinuti kapu da je mogao nabaviti kvalitetne dijelove po stvarno dobrim cijenama. Covjek je isto i tehnicki dobro potkovan, tako da je bilo zadovoljstvo s njim raditi ... i onda ovakav hladan tus! :sp:

 

2.600 kn otislo u vjetar! :wall:

Izgleda da je jos jedna zvijezda na hrvatskom poduzetnickom nebu ugasena.

Link to comment
Share on other sites

sve mi je jasno ali ako radiš i imaš novaca zašto ne plaćaš obaveze i kamo kvragu potrošiš uzalud pare u vjetar.

užas.

kak su ljudi tak, to mi nije jasno

i onda još stradaju nedužni građani

Link to comment
Share on other sites

Problem je naseg sustava da vlasniku omogucuje da firmu otera u stecaj, znaci pokupi sav novac, od svega, i ne plati ni porez ni radnike, objavi stecaj i otvori drugu tvrtku odma sledeci dan....

Link to comment
Share on other sites

Tako je. ne treba napamet optuživati. vjerujem da će se Anđelko očitovati po ovome

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da je ovo do Anđelka i Lagerosa. Prije Tomislav i Proparts.

Link to comment
Share on other sites

E kad se jednom opeces,kupujes po principu videno-kupljeno.

S njim nisam nikada poslovao,kakve su to fore da netko ulaze tvoje novce i jos zaraduje na tome?

Link to comment
Share on other sites

tako je meni za diskove i pločice.

došli mi veći diskovi i ne mogu na auto, nema šanse. zovem ga ja od automehaničara, kaže on meni da će zamjenit diskove, da nema problema, samo da ga sutra nazovem i od tada ništa. zvao sam ga milijun puta na mobitel, poslao mu milijun mailova i ništa. ko da je u zemlju propao, a to je bilo negdje 6. ili 7. mjesec.

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da je ovo do Anđelka i Lagerosa. Prije Tomislav i Proparts.

 

Citava komunikacija je isla s Tomislavom i novac sam uplatio  ProPartsu.

 

Ne znam njihov medjusobni odnos, ja sam ih do sada dozivljao kao isto - jednu cjelinu, dvije firme.

 

 

E kad se jednom opeces,kupujes po principu videno-kupljeno.

S njim nisam nikada poslovao,kakve su to fore da netko ulaze tvoje novce i jos zaraduje na tome?

 

Savrseno stoji. Zato sam i ja u pocetku narucivao od njega sitnice za 200 - 300 kn, ali nakon 3,4 godine i potrosenih nekoliko tisuca kuna, covjek se jednostavno oslobodi. Svaki put do sada bez ikakvih problema, savrseno profesionalno. Cak nije bilo problema ni sa zamjenom djelova kad sam svojom krivicom narucio krive spone.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima što će Anđelko reći na sve ovo!

 

S obojicom sam radio....davno....S Anđelkom nije bilo nikakvih problema....Sa Tomislavom je bilo malo natezanja ali se riješilo....

 

Doduše nakon tok natezanja sam kontaktirao isključivo Anđelka (Lageros)

 

Nažalost sve ono što bi Anđelko riješio jeftinije pojede mi dostava do Vodica, a iste dijelove dobijem...pa sam prestao gnjaviti čovjeka za ponude.

Link to comment
Share on other sites

al npr je andjelko meni ponudio 140kn spona TRW JAR 971, isto to gde god piram 210 do 230kn, pa i da je postarina 50kn mi se isplati...

Link to comment
Share on other sites

al npr je andjelko meni ponudio 140kn spona TRW JAR 971, isto to gde god piram 210 do 230kn, pa i da je postarina 50kn mi se isplati...

Istina......ali ja imam jako dobru cijenu dijelova preko mehaničara kod kojeg održavam auto....pa su razlike puuuuuunnnnnnooooo manje

Link to comment
Share on other sites

Istina......ali ja imam jako dobru cijenu dijelova preko mehaničara kod kojeg održavam auto....pa su razlike puuuuuunnnnnnooooo manje

da al ti onda mehanicar ti to naplati na rukama a ja volim sam raditi jer mi je smjesno da samo za zamjenu spone, znaci 2 sarafa + 2 felne plus tocak trebam platiti 20€ ne ukljucujuci reglazu trapa...

 

izvinjavam se na OT. 

 

volio bih i ja cuti sta se desava od druge strane tj Andjelka

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Ne naplati na rukama. Ti mehaničari imaju dobre cijene dijelova zato jer im dućani daju debeli rabat (i do 30%). Ako  si dobar sa takvim mehaničarom ili ako si mu stara i stalna mušterija dijelove će ti prodati po njegovoj nabavnoj cijeni tj. do 30% jeftinije nego šta ti možeš kupiti u istom dućanu gdje je i on kupio.

Link to comment
Share on other sites

od Anđelka(Lageros) sam više puta naručivao neke stvari i nikad nikakvih problema, mogu ga samo pohvaliti.

Link to comment
Share on other sites

Kod Anđelka sam uzeo sve što sam mijenjao ikad na autu pa tako i posljednju turu prije koji dan (prednji i straznji amortizeri,sajle rucne,brisaci,filter kabine,spone...). Vise puta sam uplacivao unaprijed a ponekad i nakon sto sve stigne ili legne placa ovo/ono i cesto mi salje bez da platim pa platim kasnije. Tu dakle nemamo sta pricat o njemu u negativnom smislu...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Evo ja isto imam popust u jednom ducanu dijelova u rijeci 25% ali i dalje mi se vise isplati uzet preko lagerosa, cijena mi dode na isto tj. manje za nesto (npr trw) dok neke stvari malo skuplje ali mi dode doma i sve rijesim bez da dignem dupe sa stolice :) tako da namjeravam i dalje ostat sto se tice narudba kod njega a i pokazao se i vise nego fer kad je bilo pitanje zamjene za krivo poslani dio ! ugl od mene pohvale za dosadasnje narudzbe...

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam čitao, Anđelko odavno nema nikakve veze za Propartsom, razišli su se ima već koja godina, svatko radi za sebe.

Link to comment
Share on other sites

... sam više puta naručivao neke stvari i nikad nikakvih problema.

 

Za pocetak naglasavam da sam ja uvijek do sada narucivao od ProParts-a.

 

Problem je ovo boldirano. Pregledao sam stare mailove i prije ove zadnje naruzbe od 2.600kn sam kod ProParts-a od 2012. potrosio ukupno 5.100kn. Znaci u ove 3 godine sam mu ostavio ukupno 1.000€.

 

Dakle, svaki put do sada bez ikakvih problema i onda samo odjednom pljas!

 

Ono sto me ekstra boli, je da sam Tomislavu poslao upit preko WhatsApp-a i vidim da ga je procitao (one 2 plave kvacice) i 'ladno mi se izgrbavi i ne odgovori! 

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto imao izvrsna iskustva s njime, pa i kada su zamjene bile u pitanju i to mojom greškom

Link to comment
Share on other sites

Anđelko (Lageros) mi se svidio kao čovjek i kao trgovac. Kad bi bar više ljudi bili toliko na usluzi kao on.

 

S Propartsom nisam nikad imao posla.

Link to comment
Share on other sites

A gle onda bi u cijeloj ovoj prici bilo jako lijepo kad bi i u postovima obrisao andelkovo ime i firmu, nepotrebno se razvlaci (covijek se sam distancirao od PP-a, koliko sam ja upoznat)

Kupovao kod njega, trazio i dobivao savijete uvijek sve korektno i posteno!

Link to comment
Share on other sites

onako usput, ocitanje andjelka ce mo malo sacekati jer je u guzvi full, pokusava rjesiti ponude i otpremiti ono sto treba. ( i ja cekam ponudu kako bih uplatio )

Link to comment
Share on other sites

A gle onda bi u cijeloj ovoj prici bilo jako lijepo kad bi i u postovima obrisao andelkovo ime i firmu, nepotrebno se razvlaci (covijek se sam distancirao od PP-a, koliko sam ja upoznat)

Kupovao kod njega, trazio i dobivao savijete uvijek sve korektno i posteno!

 

Nazalost postove vise ne mogu editirati, mislim da ima neka fora sa 15 min od postanja. Tako da sto je napisano, napisano je.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.