Jump to content

17" na Coupe-u...


Coupe RS

Recommended Posts

Evo, nisu slike bas najbolje ispale, ili ja ne znam ili je aparat preslab....svejedno, dobro se vidi :):):)

Edited by Coupe VD
Link to comment
Share on other sites

stvarno su velike cak malo i pre za moj ukus jer ovako moli za spojlere da ga malo opticki spuste! U svakom slucaju impresivno izgledaju :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Niiiice :klap::hail:

Sad vapi za spojlerima i pragovima :bigl:

Uh, moram skupit lovu za 16"...

Polaaaako, lako je nabost "univerzalce" iz Juris-a....traze se pravi pragovi bas za coupe-a, a spojlere cemo izgleda sami raditi prema slikama! :bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

stvarno su velike cak malo i pre za moj ukus jer ovako moli za spojlere da ga malo opticki spuste! U svakom slucaju impresivno izgledaju :hura::hura:

...upravo to! :)

..ali mora da je prehebeno kad se vrte polako... gledati auto sa strane...

Link to comment
Share on other sites

joooojjjj.... stvarno impresivno izgledaju!! ma felga nikad nemoze bit prevelika :zubo:

Edited by marko_st
Link to comment
Share on other sites

Ne izgledaju uopće TOLIKO veliko... Ono, baš pogođeno - svaka čast. Jer, ne coupea najlipše idu 17" felge... Provjereno ;)

Link to comment
Share on other sites

2 coupeVD: Koje su to felge (osim šta su 17"), i koliko su te došle? Mo

Link to comment
Share on other sites

2 coupeVD: Koje su to felge (osim šta su 17"), i koliko su te došle? Mo
Link to comment
Share on other sites

Ma nije tajna....TSW Razor (7x17) a kupljene su rabljene (stare par mjeseci) i placene 2500 kn, savrseno ravne i ocuvane. Gume su Toyo Proxes4 i preporucam ih jer su stvarno dobre a tek su presle 300 km...

Tebi na CC-a ide 18" ako ne i vise, samo sta ce onda jos vise lupetati plastike u unutrasnjosti :mad:

A mamicu ti! Gdje si to uspio naći???? :hail::hail::hail::hail:

Ma nema šanse da idem na 18"!

Vidio sam profil gume koja ide na 18" felgu, 225/40/18. Nije to za naše ceste, aaaaaaa-a!

Ja bi to shebao začas! A pošto sam stalno u zgb, prvi put kad bi vozio zelenim valom, otišlo bi sve u P.M.!

Zato bi ja ostao ipak na 17" i nešto veći profil i fino spustio auto...

Link to comment
Share on other sites

A mamicu ti! Gdje si to uspio naći???? :hail::hail::hail::hail:

Ma nema šanse da idem na 18"!

Vidio sam profil gume koja ide na 18" felgu, 225/40/18. Nije to za naše ceste, aaaaaaa-a!

Ja bi to shebao začas! A pošto sam stalno u zgb, prvi put kad bi vozio zelenim valom, otišlo bi sve u P.M.!

Zato bi ja ostao ipak na 17" i nešto veći profil i fino spustio auto...

Nasao ih u Bjelovaru... :laugh::laugh::laugh:

Sta se tice 18", pa ja sad na ovima imam profil 40 i to je 40% od 205 a ti bi imao 40% od 225 a to je visa (deblja) guma od moje...felge bi tesko shebao samom voznjom kroz grad i po asfaltu, ipak to nije tako krhko i mekano (osim alessia). Jedino ovjes vise pati, cesce ces mjenjati spone, kugle, selene ali meni nije zao...promisli prije kupovine, da ne bude prekasno :)

Link to comment
Share on other sites

stvarno su velike cak malo i pre za moj ukus jer ovako moli za spojlere da ga malo opticki spuste! U svakom slucaju impresivno izgledaju :hura::hura:

slazem se :klap:

Link to comment
Share on other sites

Lijepa felga... ali ne pase mi na Megana... :??:

ali to je samo moje misljenje :bigl:

također.. tak nekak..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.