Jump to content

Problem sa ključem i daljinskim otključavanjem/zaključavanjem


Ico_Zg

Recommended Posts

Nažalost jučer mi se javio problem sa jednim ključem od Clia, naime više ne mogu daljinski otključati / zaključati auto sa njim, uopće ne reagira na pritisak gumbića, čak niti indikator na ključu ne zasvijetli kada se pritisne gumbić.

Mislio sam da je problem samo u bateriji i danas kupio novu ali nije pomoglo. Zanimljivo da auto mogu upaliti bez problema sa tim ključem, srećom imam još jedan original ključ i sa njim daljinsko otključavanje radi bez problema.

Jel ima tko ovaj slučaj, da li se može ključ popraviti, ima neko preporuku gdje otići da ga pogledaju?





 

Edited by Ico_Zg
Link to comment
Share on other sites

promijeni mikroprekidač na pločici ili su mu se odlemele nožice pa se da opet prelemiti. ako ne škljoca pod prstom pokvaren je. Ne ebaju dođe par dolara

Link to comment
Share on other sites

MENI JE BILO DA SE JEDNA NOŽICA ODLEMILA, uzmi povećalo pa pogledaj, sorry c.lock

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da auto mogu upaliti bez problema sa tim ključem, 

 

Ništa čudno. Paljenje auta i otključavanje nemaju veze jedno s drugim, dvije totalno odvojene operacije.

 

Napravi kako ti je french rekao, otvori ključ i pogledaj lemne spojeve mikroprekidača.

Link to comment
Share on other sites

Evo da samo javim da je ključ popravljen, odlemila se nogica, čovjek je odmah stavio i novi mikroprekidač.

Cijena popravka 50kn, (BMB ključ u Ilici 64), inače na 2 druga mjesta su me za isti popravak tražili 150-200kn.. :)

Link to comment
Share on other sites

Odlično. Nije ispao veliki trošak.  :dobroje:

Još bolje da ti je promijenio i mikroprekidač, a ne samo lemio stari. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.