Jump to content

Preporuka auto optika Zagreb


Veparrr

Recommended Posts

Pozdrav,

Trazim preporuku dobrog auto opticara u Zagrebu.

Poucen losim iskustvom nadam se da cu sljedecim posjetom rijesiti problem koji imam vec cca 40.000 km.

Imam Clio dci 1.5 48kw, 2004. Godina. Problem je trosenje unutarnjeg ruba lijeve gume. Bio sam 3 puta na optici u razmacima od cca godinu i pol. Svaki put se mijenjao neki dio ovjesa, npr. kugla ili gumice balans stange i uvijek sam se nadao da ce nestati i problem trosenja gume. Svaki put sam to i spomenuo prije spura, ali da problem nije nestao je vidljivo nakon sto se odvozi odredeni broj km jer se guma i dalje neravnomjerno trosi.

Ja sumnjam na selene jer je sve ostalo bez zazora ili zamijenjeno prije realno kratkog vremena. Volio bi da mi to netko potvrdi i rijesi, ili naravno dijagnosticira nesto drugo.

Dakle, molim preporuku za nekoga tko zna raditi i zeli raditi. Znam, puno trazim :)

Link to comment
Share on other sites

Istinabog da u tim vulkanizerskim radnjama rade klinci na praksi, pa znaju sfušati, ali mislim, ako si već išao na špur par puta, da su se tebi gume dosta potrošile po rubu i da jednostavno više ne mogu doći u normalu

Link to comment
Share on other sites

Mlaka mi je Ok jer radim u Buzinu. Nekada prije sam i zvao Dadu ali je rekao da ne radi zamjene neispravnih dijelova ovjesa nego moram doci s ispravnim autom. Budem probao opet nazvati da vidim je li se nesto promjenilo u medjuvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Mlaka mi je Ok jer radim u Buzinu. Nekada prije sam i zvao Dadu ali je rekao da ne radi zamjene neispravnih dijelova ovjesa nego moram doci s ispravnim autom. Budem probao opet nazvati da vidim je li se nesto promjenilo u medjuvremenu.

Neće ti mijenjati dijelove

Link to comment
Share on other sites

pa brijem da nitko tko se ozbiljno bavi podešavanjem trap ne bude mijenjao  neispravne dijelove, naravno ako vidi da nešto ima lufta ne bude podešavao trap.

 

to jednostavno nije njegov posao

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio par puta kod Bračuna i uvijek je super napravljeno.

Link to comment
Share on other sites

Obicno su spone razmrdane, a ne vidim zasto ih ne bi mogli oni i promijeniti. Ja sam kod BATa dosao sa svojim sponama, slozili su ih na auto i napravili optiku. Za obicne Clijace imaju oni hrpu spona na lageru.

Edited by Dida
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.