Jump to content

Pretinac suvozača


jakovd

Recommended Posts

Molim vas za pomoć ako imate iskustva sa ovim problemom ili ako možete zaključiti o čemu se radi.

 

Nedavno mi je ispala ladica ispred suvozačevog mjesta i ne mogu točno zaključiti u čemu je kvar.

Ladica sada uvijek ispada, odnosno ne može se zakačiti na lijevoj strani. S desne se još drži zakačena.

Vidim da iz ladice izlazi ovaj plastičan dio koji je izdužen u smjeru u kojem se rotira ladica pri otvaranju.

Na prvoj slici je slabo vidljiva rupa u koju taj dio upada.

Na kraju plastičnog izdužetka je dio koji očito zapinje kada je ladica izvučena do krajnjeg položaja. Ono što mene muči je

kako to funkcionira, odnosno na što se zakači taj plastični dio? Na trećoj slici je rupa slikana iz unutarnje stane.

Vidim da uz nju nema nijednog dijela na koji bi se ta plastika od ladice uhvatila.
Da li se ta plastika hvata za donji dio te rupe? Ili je meni ispao neki dio koji tu treba biti?

Postoji li ispod ladice neki plastični dio koji pokriva ove dijelove koji se vide na četvrtoj slici?

Meni izgleda kao da tu dolazi jedan veliki panel koji onda fiksira i donji dio ladice.

Nevjerojatno mi je da mi je toliki dio nedostaje, a da nisam primjetio kada je to ispalo i negdje nestalo...  :blink:

 

Ima tko kakvu ideju?

post-15809-0-22552600-1425855102_thumb.j

post-15809-0-83176100-1425855105_thumb.j

post-15809-0-32185200-1425855108_thumb.j

post-15809-0-73192700-1425855109_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.