Jump to content

Kućište termostata


zvonac

Recommended Posts

Pozdrav boysi, prije 1 god. i nekaj sitno, primjetio sam gubitak vode u posudi, i to svaki dan velika fleka na betonu...

Ok, uzel sam kiler diht prah i stvar je privremeno bila riješena, sve do prije mjesec dana, primjetim malu fleku na betonu, kupil opet kiler diht prah, al nije dugo izdržal...

Krenul sam u potragu za dotičnim kućištem, a cijene boli glava (renault dućan, oko 800kn).. Zval Tokić, vele da nemaju takvo kućište, neg da trebam uzet original... Zval sam još par dućana, al mislim da nemaju, pošto me svaki pitao, dal imam senzor na njemu, a kod mene se spaja samo crijeva (mislim da su dva), tak da nema nikakvih senzora na njemu, znači kućište, sa tri šarafa na koje se spajaju dva crijeva..

Mehaničar mi je prije stavljal s masu za (na moj nagovor) brtvljenje, al izdržalo je neko vrijeme, sve donedavno...

Dal ko od vas ima iskustva sa tim, odnosno dal ih je mjenjao na dotičnom i di da kupim osim koncesionara?

post-1617-0-80004000-1427390989_thumb.jp

post-1617-0-73201200-1427390994_thumb.jp

post-1617-0-89912800-1427391002_thumb.jp

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

 

TRI465.469
Dali je to ovo? Ako je onda ima u intercarsu. :deda:

 

Imaš link?

 

Ovaj gore ne radi..

 

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

Ovo mora da je neka greška :D

 

Meni su bubali cijene astronomske u ostalim dućanima, 600-800 kn...

 

Inače to je realna cijena jednog kućišta... :D

Niš, idem ih nazvat...

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

Zovem ih, tip traži i nemre nać, velim mu cijenu, veli nemoguće da je po toj cijeni, pošto ima ono za 35kn i 44kn..

Veli da je zadnje bilo dobavljivo za clia, po cijeni od 2tkn...

Znači postoji mogućnost da je vrlo lako moguće greška, pošto, kak mi veli, poljaci to sve prevode..

Pa ne vjerujem baš, al aj dobro, poslal sam mail, da se frajer uvjeri..

Al dat 2tkn za to malo govno..

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti rekao cijenu sa popustom i PDVom za šifru koju je kolega naveo.

 

Daj pokušaj saznati ispravan kataloški pa mi javi.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Meni su prije nekoliko godina mijenjali termostat sa kućištem. Ne znam točno koja cijena je bila, uglavnom oko 200 kuna

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti rekao cijenu sa popustom i PDVom za šifru koju je kolega naveo.

 

Daj pokušaj saznati ispravan kataloški pa mi javi.

Ne znam kak.. Tip ne vidi to u kompu..

Poslal sam im mail.. Pa bum videl jel bu kaj odgovoril..

http://alati.intercars.eu/#/products/3035132215171-TRI465469-kuciste-termostata.html

http://alati.intercars.eu/#/products/3213333522151-HP700_670-kuciste-termostata.html

 

Veli mi frajer, da je nemoguće tak niska cijena i da je greška neka..

@tigo, di si kupio termostat?

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

Pa samo im procitaj ovaj broj "TRI465.469 ". I morali bi naci u katalogu, kad sam ga ja nasao.(ako je to to)

Link to comment
Share on other sites

Pa samo im procitaj ovaj broj "TRI465.469 ". I morali bi naci u katalogu, kad sam ga ja nasao.(ako je to to)

Ma rekao sam to frajeru, al nije to to...

Nemam smartfon, da imam, otišel bi kod njih i stavil mu pred lice, pa nek čita.. Njemu nikak nije jasno di sam ja to našao...

 

Ma ziher neka greška...

Link to comment
Share on other sites

Ti samo vidi da li je to to kućište, onda mi se javi na PM pa ćemo riješiti.

Link to comment
Share on other sites

ic.jpg

 

Evo imaš tu i ostale zamjenske proizvođače i cijene. Daj ti nama kod modela i motora da se riješe nedoumice. :)

Link to comment
Share on other sites

Ipak imaju na lageru....

"Pozdrav,

traženi dio imamo na stanju

cijena je 33,59 kn"

Al kolko vidim, zasad ne curi, nisam primjetio malu fleku na betonu, pa pričekal bum još neko (par dana) vrijeme...
Dobro da znam cijenu, pošto nisam baš spreman dat 600+ kuna za to malo s**nje:)

Zahvaljujem se svima na pomoći!
Ostat ćemo u kontaktu :D:happy:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.