Jump to content

Neočekivani problemi...


frenchkey

Recommended Posts

ako vozi 30-40 tkm godišnje onda je taxist ili trg. putnik, ako vozi 10-15 tkm godišnje onda je sumnivo na skidanje km...

Ma dajte ljudi tko bi vama ugodio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    54

  • dado_sk

    40

  • Brainmind

    32

  • mario07

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam jedini ovde kome ne smeta 40.000 km godisnje na par godina starom autu.. tako bar izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Jel dosao ovaj od rodice s popravka? Ima li prica naznaku zavrsetka?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedini ovde kome ne smeta 40.000 km godisnje na par godina starom autu.. tako bar izgleda :)

ma kad gledam oglas samo se pitam jel ima onih ljudi koji prodaju auto a da su se vozili "normalno". 10-15 km na posao dnevno i mir? Sjeo u svom stanu i dvoristu i odmarao? Gledao tv? Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedini ovde kome ne smeta 40.000 km godisnje na par godina starom autu.. tako bar izgleda :)

Nisi jedini, ja sam bas takvog trazio ;)
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedini ovde kome ne smeta 40.000 km godisnje na par godina starom autu.. tako bar izgleda :)

 

 

Ma šta bi smetalo, ja sam Turčina tek razgibao, sve je stock na 90tkm, u manje od dvije godine 45tkm, bit će oko 26 - 27tkm godišnje, i niš mu ne fali

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio Megana 3 godine starog sa 115tkm i to povrat službenog vozila iz leasinga... ali puno mi je bitnije bilo to što sam znao tko je vozio i kako je vozio i servisirao auto

Link to comment
Share on other sites

Pisao već na nekoliko tema, moji doma isto uzeli Meganea povrat s lizinga. 2012 godina, 137 000 km. Puno, ali auto uredno održavan u ovlaštenom servisu, zna stari osobu koja ga je vozila velikom većinom autoput i otvorena cesta. Uz to, autokuća dala garanciju na način da su rekli ako bilo kaj ne valja s autom da dođemo natrag.

Tako je i bilo. Činilo nam se da malo zuji prednji ležaj, otišli kod njih i oni oba promijenili.

Osobno bi po takvim uvjetima uvijek kupio auto s toliko km.

Link to comment
Share on other sites

Ti kilometri su jedini trošak, a to je veliki servis, jer većinom je neobavljen, a ostalo bi trebalo odslužiti još toliko, no nije uvijek tako ali nije ni sve crno i bijelo

Link to comment
Share on other sites

Radio sam u par većih i srednjih firmi koje su imale brojne partnere i skoro sve su imale dvoznamenkastu flotu službenih auta na leasing. Nikad, ali nikad neću kupit auto vraćen s leasinga. Nikada...

Link to comment
Share on other sites

ma vrlo vjerojatno ni ja ne bi uzeo ovoga da ne znam tko ga je i kako vozio... ali kilometri nisu uopće problem ako se auto uredno vozi i održava. evo ja ovoga imam godinu ipo, napravio sam blizu 30.000 km s njim i auto radi ko urica. jedino zamijenjen zupčasti na 135.000 i vozi miško

Link to comment
Share on other sites

Ja radim u struci gdje se koriste sluzbeni kombiji. To je uzas kako se ta vozila voze. Odrzavaju se u garanciji na nacin daš ključ u servis i podignes ga kad bude gotov. Servisi zive u najvećoj mjeri od potkradanja takvih klijenata. Prodaja ne postoji pa rate njihovih kredita placaju klijenti na (ne)održavanju.tu ima svega. Naplacuje se sve a mijenja mozda nista osim ulja. Rijetko koja firma pazi kako se ta vozila odrzavaju. Citaj-j..be im se jer iza lizinga i garancije idu u prodaju

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

natrag na temu...

 

auto mehanički sređen, ide i radi ok, ALIIIII

 

i dalje ne radi preklapanje retrovizora, neke lampice u kabini, svjetli ključ na tabli.

Nakon ponovljene dijagnostike, kažu izgorili neki izlazi na kompu, novi komp soma ojra...

 

Simptomatično: Janez nakon njenog maila promijenio podatke ispod slike gdje je pisalo da nije karamboliran, te rečenice više nema! 

Link to comment
Share on other sites

to su neki izlazi prema klimi. klima je sređena i to je bajpasirano i po tome može raditi 100 godina, ali ostaje ključ na tabli koji nervira

Link to comment
Share on other sites

Imate sliku (printscreen) oglasa si se vidi da piše da nije karamboliran? Jel plan to ozbiljnije istjerati s Janezom?

Link to comment
Share on other sites

oglasnik bi morao imati zapis o tome da je isti oglas mijenjan. 

natrag na temu...

 

auto mehanički sređen, ide i radi ok, ALIIIII

 

i dalje ne radi preklapanje retrovizora, neke lampice u kabini, svjetli ključ na tabli.

Nakon ponovljene dijagnostike, kažu izgorili neki izlazi na kompu, novi komp soma ojra...

 

Simptomatično: Janez nakon njenog maila promijenio podatke ispod slike gdje je pisalo da nije karamboliran, te rečenice više nema! 

 

al opet nadam se da imas print screen jer ce makar malo olaksat 

Link to comment
Share on other sites

Print screen nažalost ništa ne znači jer se lako može fejkat. To je trebalo prijaviti trgovinskoj inspekciji/policiji i eventualno sudu časti. Tad bi imali službenu evidentiranu prijavu po kojoj bi se Janeza moglo stisnuti da obešteti kupca.

 

Auto je očito sklepan da se proda i to u punom smislu tih riječi.

Link to comment
Share on other sites

Preklapanje retrovizora mozda i nema, mozda je tu samo prekidac, skini i pogledaj ima li instalacije ispod, takodje vidi kad rucno preklapas retrovizor da li se cuje/osjeti da ima el motor i li se preklapa kao svaki drugi obicni

Link to comment
Share on other sites

ima preklapanje, radilo je prvih par dana

Link to comment
Share on other sites

Čitan ovo od početka i znan da ljudi kradu,lazu,varaju ,ali me uvijek iznenadi dokle nisko mogu ic,da je imat novca i dobrog advokata pa da taj Slovenac vise ne može ni ratkape za aute prodavati

Link to comment
Share on other sites

Čitan ovo od početka i znan da ljudi kradu,lazu,varaju ,ali me uvijek iznenadi dokle nisko mogu ic,da je imat novca i dobrog advokata pa da taj Slovenac vise ne može ni ratkape za aute prodavati

slazem se. Ovakvu muljazu sam slicnu imao s prvim autom koji sam ikad kupio. Bio sam smrkavac s 21 godinom i kupio yugo 45 za 2800 dem. Jos ulozio 1000 i na kraju u otpad a malo zreliji znaju koliki je to novac bio 1993. Da skratim suosjecam s ženom. Makar ju ne poznam znam kako joj je. Trebalo bi mozda na drustvo za zastitu potrošača. Ipak je uzet u trgovini a ne privatno. Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.