Jump to content

laguna II 1,8 16 v i problem s plinom


mere

Recommended Posts

Da li netko zna što bi moglo biti,naime auto uredno radi na plinu do danas kad mi je pri vožnji na plin nestalo zelenih točkica na pokazivaču plina i svjetli zajedno lampica od plina i benzine i on svira a u rezervoaru plina ima plina ,,,da li netko zna šta bi moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

Plina ima pun spremnik,znači kod onog momenta kad ga prebaciva na plin sve lampice zatrepere i ostaje na gorivu s tim da lampica od plina treperi i svira.........itko išta zna li?

Link to comment
Share on other sites

A nije do Lagune nego do plinske instalacije :)

Link to comment
Share on other sites

Parkiraj ga na koso, sada sam zaboravio da li na lijevu ili desnu stranu da ti se resetira.To ti je do uređaja, kako je kolega rekao.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na svojoj tako to rješavao.Zato sam ti to i rekao.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i na jednu i na drugu nakoso jednostavno neće ,hvala ti svejedno i pozdrav

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.