Jump to content

Predstavljanje i pitanje za clio IV


Guest

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Dosao sam ovdje jer imam pitanje...

pricat cu u prvom licu iako ce druga osoba kupiti auto, a ja se moram raspitati.

 

znaci, kupio bi novog clia, benzinca, obzirom se dizel ne isplati (premala kilometraza godinje), 0,9 motor. ovo sada kopiram s forum.hr obzirom nisam dobio nikakav odgovor:

 

za cca 10ak dana bi isli u kupovinu auta i clio je prvi izbor

trenutno vozim fiat punto 1,4, cca 70 konja, 10 godina starog.
problem kod fiata je sto jako jako slabo vuce na uzbrdicama.

kakav je ovaj motor 0,9 90ks? ne trazimo da bude zvijer kojom ce se natjeravati, ali da ima cuga kada se krene preticati sleper na staroj cesti prema moru...
isplati li se uzeti ova dynamic oprema za 7000kn vise?

ono sto me najvise zanima...

kupovalo bi se za gotovinu. sto se moze dobiti s gotovinom u renault centrima? Moze li se sniziti cijena ili mozda dobiti neki dio gratis (tipa krovne nosace, nosace bicikla, kuku,...)? kakva su vasa iskustva? pitam za zagreb i blizu okolicu (zapresic, samobor)

 

hvala svima na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče, vuče dobro uzbrdo, (a vozio sam sličnog punta i znam o čemu govoriš) a što se tiče plačanjem gotovinom, prije godinu i pol nisam dobio nikakav popust, samo kiseli smiješak .

Link to comment
Share on other sites

ne znam jesi li pregledao ali ima po forumu već nekoliko tema o istome...

 

što se tiče "isplativosti" više opreme.. ako daješ više novaca to je samo zbog gušta i nema veze

jel to isplativo ili ne. Ali za malo više love dobiješ nešto više opreme. Ak ti to srce želi a džep može

onda je odgoovor DA.

 

Ja sam uspio ušićariti gumene tepihe i aftermaket park senzore

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima!

Dosao sam ovdje jer imam pitanje...

pricat cu u prvom licu iako ce druga osoba kupiti auto, a ja se moram raspitati.

 

znaci, kupio bi novog clia, benzinca, obzirom se dizel ne isplati (premala kilometraza godinje), 0,9 motor. ovo sada kopiram s forum.hr obzirom nisam dobio nikakav odgovor:

 

za cca 10ak dana bi isli u kupovinu auta i clio je prvi izbor

trenutno vozim fiat punto 1,4, cca 70 konja, 10 godina starog.

problem kod fiata je sto jako jako slabo vuce na uzbrdicama.

kakav je ovaj motor 0,9 90ks? ne trazimo da bude zvijer kojom ce se natjeravati, ali da ima cuga kada se krene preticati sleper na staroj cesti prema moru...

isplati li se uzeti ova dynamic oprema za 7000kn vise?

ono sto me najvise zanima...

kupovalo bi se za gotovinu. sto se moze dobiti s gotovinom u renault centrima? Moze li se sniziti cijena ili mozda dobiti neki dio gratis (tipa krovne nosace, nosace bicikla, kuku,...)? kakva su vasa iskustva? pitam za zagreb i blizu okolicu (zapresic, samobor)

 

hvala svima na odgovoru.

poštovani pozdrav

novi sam član kao i vi

što se tiče popusta na gotovinu pri kupnji automobila u auto kući, sve zavisi od prodavača i vas. naime kupio sam grand scenica 1,5 polovnog u auto kući u zagrebu i bez puno muke sam skinuo 5000 kn, žurilo mi se pa mi se nije dalo više natezati ali može se, mali savjet dođite pred kraj radnog vremena i probajte bit s facom ok ali ima i drugih automobila, meni je upalilo

lijep pozdrav mario

Link to comment
Share on other sites

bili smo danas.

najjaci motor 0,9, 90ks i expression paket opreme, plus look paket cijena je malo ispod 97000kn, gratis su maglenke, koje inace kostaju 1100kn.

 

inace je taj model 99400kn, look je 1500kn i maglenke 1100, znaci 102 000kn. znaci, "skinuo" sam 5000kn. jel to ok ili bi se moglo jos?

plan mi je u ponedjeljak s postojecom ponudom otici u drugi salon i traziti krovne nosace, ako daju, dobiju moje novce :)

 

mario, kod rabljenih autiju u salonima je lakse jer su ionako sve cijene vise od prosjeka, pa imaju vise mjesta skidati... ali hvala na podijeljenom iskustvu.

Edited by Coffey
Link to comment
Share on other sites

Cisto da obavjestim... S postojecom ponudom i upitom mogu li poboljsati ponudu su me odbili u accl-u, ali sam zato u Roci na isti upit i izrazenom zeljom za jos gratis krovnim nosacima dobio potvrdan odgovor. Tako da sam uspio dobiti i maglenke (1090kn) i krovne nosace (1268kn) gratis, a tepihe su mi uvaljali u obje ponude, samo kaj sam ovdje mogao birati izmedju tkanine i gumiranih, izabrao sam gumirane.

Kapara je odmah uplacena, auto narucen za izradu i ocekujemo ga sredinom srpnja.

Link to comment
Share on other sites

Super,

ako si dovoljno uporan i sa ponudama ideš između 2-3 prodavača možeš dobro iskamčiti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.