Jump to content

šuškanje iz prednjih vrata


lencoerak

Recommended Posts

Znači iz oboje prednjih vratiju me nešto šuška - krcka u vožnji.MIslio da su brtve oko stakla ali i nakon podmazivanja isto..Jel netko zna što je to i kako to riješiti?

Link to comment
Share on other sites

Jesi li rastavlja nedavno oplate na vratima,možda ti same oplate skripe, meni ujutro pogotovo kad je hladnije čuje se cijeli simfonijski orkestar ,čuj renol star cca 15 godina a da nema zvukova ravno dobitku na lotu,nadam se da se neljutis na malo šale

Link to comment
Share on other sites

Nisam rastavljao oplate ali auto je kupljen polovan pa neznam možda je prošli gazda rastavljao.Pojača žena muziku pa ne čuje to ali bilo bi dobro to riješiti.Vidiš u vezi renaulta starih 15 godina imam lagunu 99 godište i mislim da je puno kvalitetnije napravljena nego ovaj Clio 3.meni ništa u njoj ne šuška a ima 292000.

Link to comment
Share on other sites

Moja ima 250000,i stvarno je održavan,isto je 99godina,auto je za to godište mrak a tek udobnost mislim da se novija auta mogu posramit sto se tog tice,ali kažem ti umojoj

čujem povremeno cvrcke ,pazi plastika je stara 16godina plus naše dobre ceste ,ja se ne zamaram stim previše.

Link to comment
Share on other sites

To ti je normalno..... Moj ima 330 000 km, a 2007 godište i čuje se plastika cijela na lošim cestama... Navikneš se...

Link to comment
Share on other sites

meni ti je isto cvrckalo u twingu. samo sam stisnuo vide do kojih sam mogao doc i prestalo, izgubit ces 10min a mozda rijesis problem

Link to comment
Share on other sites

Moj clio III od prvog dana suskao u voznji iz prednjih vrata :) menjane gume, stakla i uvek suskal :taz:

Link to comment
Share on other sites

Od starog clio III isto povremeno nest suska, krcka u vozacevim vratima...nekad kao prestane ako prozor stisnem rukom...uglavnom naviknes se

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ne znam da li je netko od vas  skidao prednje blatobrane na Cliu 3. Naime, između blatobrana i prednjeg stupa šasije postoje zračni jastuci koji amortiziraju šuškanje.  Ako se slučajno koji probuši kao kod mene, onda su moguća kojekakva šuškanja. Šuškati može i zbog nezategnutih plastika blatobrana, prednje maske, zvučniuka ili zaboravljenih alata/predmeta  u pregradama vrata ili šasije.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.