Jump to content

Opruge H&R


eto tako

Recommended Posts

Da li je neko imao iskustva, znate li jesu li iste opruge na tce i dci ? Koliko se krecu polovne jer mi za par dana stizu tri razlicita kompleta ... Za prodaju.

Link to comment
Share on other sites

100% nisu iste, ako jesu onda cu se jako razocarat jer je masa motora poprilicno razlicita.

Link to comment
Share on other sites

masa u tehnickim specifikacijama meganea 3 1.5 dci i 1.6 16v i 1.4 tce je identicna tako da ako i ima neke razlike (ako lazu tehnicke specifikacije) onda su to jako male razlike... ugl ja sam imao eibach opruge i te iste idu na vozila sa ta 3 motora bilo 3 ili 5 vrata (karavan ne jer su drugacije straznje koliko se sjecam)...

 

vidim da se ovdje radi o modelu clio 4 ali bilo bi najbolje da provjeris na stranicama po kodu (tako sam ja bio provjeravao)...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.