Jump to content

Grand Scenic 2007: Pretvorba iz 5 u 7 sjedala


morrak

Recommended Posts

Jel bi mogao netko izvući iz onih programčića sa specifikacijama razliku između Grand Scenica II 2007 sa 5 i 7 sjedala. 

 

Gledam neke koji na žalost (jer je to izgleda od redizajna bilo opcionalni dio) nemaju zanji red sjedala pa bi si napravio kalkulaciju koliko je posla i dijelova ako s nekog karambola koji ima treći red u sebi prebacim u drugi auto.

 

 

 

I kakva je kombinacija sa rezervnom gumom vs. pjena. Vidio sam da ta guma ide ispod auta i za to ima mjesta, samo ne znam što je sa mehanizmom koji to drži, dizalicom i sličnim...

 

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran u ono što govorim, ali mislim daje karoserijski to drugačije riješeno za 7......

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran u ono što govorim, ali mislim daje karoserijski to drugačije riješeno za 7......

potpisujem...imam scenica i grand scenica kod kuće i na oko se vidi da je grand scenic duži od scenica....

inače grand scenic dolazi tvornički bez rezerve....to spada u dodatnu opremu...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je pitanje samo o grand scenicu koji dolazi sa 5 ili sa 7 sjedala, a njihova je 

platforma ista i trebaš nabaviti samo siceve.

Edited by duel
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je pitanje samo o grand scenicu koji dolazi sa 5 ili sa 7 sjedala, a njihova je 

platforma ista i trebaš nabaviti samo siceve.

Link to comment
Share on other sites

Tu se radi samo o grandu i dodatnim sicevima. Nije spomenut običan scenic, koji je cca 40 ccm krači.

Tako sam ja shvatio pitanje

 

Jel bi mogao netko izvući iz onih programčića sa specifikacijama razliku između Grand Scenica II 2007 sa 5 i 7 sjedala

Edited by duel
Link to comment
Share on other sites

Pitanje kolege je bilo...

 

Da li se u grand scenic koji nema dva dodatna sjedala u gepeku mogu jednostavno ugraditi dva dodatna sjedala iz nekog razbijenog grand scenica sa 7 sjedala.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje kolege je bilo...

 

Da li se u grand scenic koji nema dva dodatna sjedala u gepeku mogu jednostavno ugraditi dva dodatna sjedala iz nekog razbijenog grand scenica sa 7 sjedala.

Link to comment
Share on other sites

Nitko ne spominje obicni Scenic. Nema kraće karoserije, nego dva sjedala, moguće ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Dakle, imamo Grand scenic sa 5 sjedala (novije godište kada je zadnji red bio dodatna oprema i prvi vlasnik je nije kupio) i drugi, karambolirani Grand scenic koji ima svih 7 sjedala.

 

Pitanje je da li u prvom fale samo sicevi i promjena tepiha (jer ovaj sa sicevima ima razrezani tepih u gepeku da se sicevi mogu dignuti bez da se cijeli tepih mora micati) ili tu fale i sigurnosni pojasi i treba za njih mijenjati plastiku bočnih stranica i dodavati one rupe u koje se zapikne sigurnosni remen i tako dalje...

Link to comment
Share on other sites

pa najvjerojatnije da može ali zbog kraće karoserije nevidim isplativost toga jer i na ovom original nema baš nešto previše mjesta....

čitaj polagano...

Link to comment
Share on other sites

Zato i pitam da netko pogleda sheme GS-a bez zadnjeg reda i sa zadnjim redom da vidim koliko je to muke i muzike :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.