Jump to content

Treće stop svjetlo


grandtour

Recommended Posts

Pozdrav,

 

da li netko ima iskustvo s popravkom trećeg stop svjetla na karavanu.Naime, u uputstvima piše da se treba obratiti serviseru.Raskopao sam plastiku

 

na stražnjim vratima ali ne mogu doći do lampe.Da li je svjetlo u komadu ili postoji više lampica?

Link to comment
Share on other sites

Zamjenske nema , samo orginal sjenilo itd. Pripazi...moj je nedugo bio u servisu zbog tog svjetla puklo sjenilo...700 i nešto kuna zamjena ...i spojler se skida i sa  kopcama ima zezancije i ljepljenje spojlera itd...da se zamjeniti al preporucam ovlasteni...ne prolazi to svaki dan...

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Neznam napamet. Mislim da lampu razbijenu imam pospremljenu pa bih morao pogledati pa ti javim .

Link to comment
Share on other sites

Ne može se rastaviti (osim na silu) i nije sijalica unutra , nego diode.

Uglavnom nikad ne pregore , nego je samo sa kontaktima problem (uglavnom oksidiraju)

Po fabrici je riješenje samo nova , ali se može to popraviti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.