Jump to content

Novi s Cliom 3 1.2 TCe


Brodo

Recommended Posts

Tako sam eto postao novi vlasnik clia 1.2 TCe, zanimaju me neke stvari , pa bih volio cuti iskustva.

 

Ne djeluje mi kao neki problem , ali me zanima , kod prvog jutarnjeg paljenja , autu treba 2 sekunde duze da starta, znaci 2 sekunde vergla i onda ponovljeno paljenje normalno starta,  isto tako "kasni" kad se vracam s posla. U voznji nikakav problem , niti nepravilnost ne primjecujem .

 

Muzika u autu mi lagano ide na k , jer od vanjskih konektora ( RCA ) ispod centralne konzole, nemam neke koristi, jer mi se cini da ne sljakaju ( imam neke ideje kako to isprobati , pa kad copim vremena ... ) Uglavnom da li je netko ugradjivao aftermarket rijesenja na postojeci radio ( putem konektora za CD-changer na radiu  ) ili originalnu ... hmmm ladicu (?) zamjenio s isto originalom ali sa usb konektorom . 

Pitanje koje me jos ovdije muci je kako skuziti koji tip radia imam i da li uopce podrzava usb data ?

Ima podosta rijesenja pa na koje god se odlucim , javim rezultate 

 

I pitanje za Rijecane , gdje servisirate Renulte ?

Za Adriu kazu da su "lopovi"

Za RB auto da su skroz nepouzdani 

Kazu da Avtohisa Smrdelj iz Ilirske nije losa ...

Recite ???

 

Inace sam auto mi je super , dosta je ziv i ima forze za prestici kad treba uz gust voznje, a ako ga se ne ganja uspijem ga drzat na 6.5 L / 100 km kombinirane 

 

 

 

Ovo je konekcija koja me zanima za muziku 

 

post-16502-0-79619300-1430237252.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako stavis aftermarket radio gubis komande na volanu ukoliko ne spojis adapter koji kosta ako se ne varam 500+ kuna. A ako spojis adapter onda imas komande a onaj monitoric ti pokazuje samo vrijeme.i temperaturu. Aux ulaz tj dva RCA ti rade normalne ali se bolje cuje preko cda. A ovo sa usbom pretpostavljam je ako imas onu navigaciju ali nisam siguran. Stavi fotke auta. I da meni normalno pali iz prve svaki put

Link to comment
Share on other sites

Ma krivo sam napisao sad citam , auto starta ali ne na prvi zub , nego alnaser vrti sekundu duze i onda upali . :). Nisam navikao na tako nesto pa me zanimalo je li to normala

 

A sto se tice aftermarekt rijesenja svasta sam vidio i zanima me ima li sta ugradjeno kod forumasa. Ne bih se toliko tlacio s tim , ali aux mi ne radi ( moram raskopat i vidit jesu li uopce spojeni ) 

 

Vazem i gledam ...

 

Zahvaljujem na ogovoru 

Link to comment
Share on other sites

ovo za sekundu duže kaj vergla moguće je da je u pitanju akumulator a isto tako može biti i nečistoće na usisu zraka koji se lako riješi sa čistačem karburatora i sve radi ko urica, kaj se radia tiče ja sam izvadio orginalni i stavio svoj sony i kupio adapter,kao što kolega kaže izgubio sam informacije na panelu ali mi rade komande kod volana

Link to comment
Share on other sites

Ma krivo sam napisao sad citam , auto starta ali ne na prvi zub , nego alnaser vrti sekundu duze i onda upali . :). Nisam navikao na tako nesto pa me zanimalo je li to normala

A sto se tice aftermarekt rijesenja svasta sam vidio i zanima me ima li sta ugradjeno kod forumasa. Ne bih se toliko tlacio s tim , ali aux mi ne radi ( moram raskopat i vidit jesu li uopce spojeni )

Vazem i gledam ...

Zahvaljujem na ogovoru

pogledaj moj projekat Mali Plavi Clio ima kako sam uradio multimediju. I da spremis osnovno love za nadogradnju kako sta.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.