Jump to content

trepece kljuc


renault2

Recommended Posts

Pozdrav svima , nadam se da se i vama ovo desilo.
Dok nisam kupio svoj megane on je bio servisiran u renault servisu , a otkako je dosao u moje ruke ide kod privatnog majstora.
Pri paljenju auta na putnom racunalu mi izbaci Change oil soon i nakon 5 sekundi se to makne i na putnom racunalu mi stoji kljuc.
Nakon prijedenih ajmo reci 800km, taj kljuc sada trepece.
Samo da napomenem da sam ja prije nego se upalio taj kljuc i CHANGE OIL SOON , promjenio ulje. 
A koiliko sam gledao na putno racunalo i prije svega toga , pisalo je da kao za 1500km treba servis.
Dali bi ga samo trebalo restartirati ili ..... ?????
Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima , nadam se da se i vama ovo desilo.

Dok nisam kupio svoj megane on je bio servisiran u renault servisu , a otkako je dosao u moje ruke ide kod privatnog majstora.

Pri paljenju auta na putnom racunalu mi izbaci Change oil soon i nakon 5 sekundi se to makne i na putnom racunalu mi stoji kljuc.

Nakon prijedenih ajmo reci 800km, taj kljuc sada trepece.

Samo da napomenem da sam ja prije nego se upalio taj kljuc i CHANGE OIL SOON , promjenio ulje. 

A koiliko sam gledao na putno racunalo i prije svega toga , pisalo je da kao za 1500km treba servis.

Dali bi ga samo trebalo restartirati ili ..... ?????

Hvala.

da

Link to comment
Share on other sites


evo ovo se kod mene desava samo kod mene  treperi kljuc.
Sta vi mislite dali je to pametno napraviti. Valjda nemam sta zeznuti ako to napravim ?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.