Jump to content

svjetla na Storiji, kako ih ugasiti


Manix

Recommended Posts

Pozdrav,

 

pretpostavljam da ovaj topic već postoji, ako netko zna neka me uputi. Pitanje je kako ugasiti prednja svjetla na Cliu Stora 1,2. Ne želim da stalno budu upaljena...

 

Link to comment
Share on other sites

nikako..prebaci ih na poziciju ,pa neće delat..

Link to comment
Share on other sites

Pa to mi se ne sviđa, ne mogu vjerovati da su to napravili i da se ne može ugasiti na jednostavan način...

Link to comment
Share on other sites

možda preko kompjutera..bo..pričekaj da ti se javi netko tko zna kako..

Link to comment
Share on other sites

mislio sam i ja da je preko kompa no čuo sam neku priču da su u igri releji tj da komp nema veze sa time što mi je malo moram priznati čudno... pričekati ću netko vjerojatno zna.

Link to comment
Share on other sites

U servisu to mogu isključiti tako da u položaju 0 ne radi ništa, a trenutno se na taj način svjetla uključuju sa kontaktom i paljenjem auta.

Link to comment
Share on other sites

Ja ih u servisu odmah nakon sto sam kupio auto prije 7 godina iskljucio ako se dobro sjecam za nekih 60-tak kunica, znaci da su na "0" iskljucena. Kaze car pa zasto bi to iskljucili, pa dobro je to imati jel su svijetla obavezna pa da ne zaboravite. Ja reko jel moze to i za koliko kuna, a ostalo z4jebi.... :) auahahaha

Link to comment
Share on other sites

isplatit će ti se s početkom zimskog računanja vremena i prvom kaznom :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.