Jump to content

Živjeli


divang

Recommended Posts

Pozdrav svima!

 

Ja sam Ivan iz Zagreba. Odnedavno sam postao vozač ljubičastog Twinga 1.2 iz 2002. godine.

 

Do foruma, tj. kluba sam došao iz čiste potrebe :^)
Davno sam bio član Fiatista i Alfista, pa sam još tada skužio da su forumi najbolje mjesto za izmjenu ideja, mišljenja i pomoći vezane uz aute. Googlanjem sam došao do vas.

Ovo mi je ujedno i prvi Renault koji vozim. 

 

Twingo kojeg imam sam dobio u relativno lošem stanju, no samo kozmetički. Mehanika je odlična. Svih 120 000 km je prošlo bez nekih većih servisa, samo redovne stvari. Trebalo bi mu promijeniti neke dijelove, malo ga ispolirati i bit će pravi bonbon. Većina problema je iz nutra, kao npr. zglodana ručica mjenjača i spaljeni dio armature.

Osim raznih smartova, nisam još imao prilike voziti auto bez serva i bez klime, pa će i to biti avantura sama po sebi.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao!

Imaš puni pristup forumu!

Molim Dona Johnsona zamijeni slikom Twinga.

Link to comment
Share on other sites

Opa. Promaklo mi da mora auto.

Slika stiže za dan-dva, nisam u Zagrebu trenutno, a Twingo nije samnom da ga slikam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.