Jump to content

Danas sam preuzeo Megane!


Dule

Recommended Posts

Dodje i taj dan (tjedan dana prije dogovorenog roka) dodje meni moj Megane Coupe Dci 120 KS. :hey:

Nadam se da mi nece praviti probleme i da ce vjerno sluziti... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dule

    10

  • stjepan_th

    7

  • OS-300

    7

  • Toca_sb

    6

Hvala ljudi, sa ovim novim autima je danas potrebna i sreca. :zubo:

Inace sam odusevljen kako auto ide, motor je toliko tih da se uopce ne kuzi da je uljara. :wink:

Link to comment
Share on other sites

SRETNO S AUTOM!

ot: full mi je debilno sto ovog megana sa 3 vrata zovu coupe! pa di im je pamet bila?? :jakoljut:

Link to comment
Share on other sites

Dodje i taj dan (tjedan dana prije dogovorenog roka) dodje meni moj Megane Coupe Dci 120 KS. :hey:

Nadam se da mi nece praviti probleme i da ce vjerno sluziti... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Stjepane, do sada nisam isao u ovlastene servise jer imam dobrog legu koji je automehanicar i sve mi pedantnije napravi od bilo kojeg servisa.Posto je Meggy nova i ima garanciju 24 mjeseca prisiljen sam ici u ovlasteni servis.

Mogu li se na ovom forumu stavljati slike da ga stavim tu kad ga poslikam malo. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Hvala lega. :plazi:

Bas sam ti neki dan vidio CS-a u Zupanijskoj, tesko ga je neprimjetiti. ;hail:

Link to comment
Share on other sites

Stjepane, do sada nisam isao u ovlastene servise jer imam dobrog legu koji je automehanicar i sve mi pedantnije napravi od bilo kojeg servisa.Posto je Meggy nova i ima garanciju 24 mjeseca prisiljen sam ici u ovlasteni servis.

Nitko te ne prisiljava da ideš u ovlašteni servis.

Ako nemaš problema u prvih šest mjeseci odnosno 3000km zaboravi na garanciju.

Savjetuj se sa svojim mehaničarem.

Meni je na autu najva

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slazem spex, tako i ja razmisljam.Kad prodje garancija, onda cemo vidjeti sta dalje, a do tada... :)

Link to comment
Share on other sites

Prekrasan je. Ja bih istog takvog samo grandtour. Pa da plaču švabe kad ih karavanom oderem... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Bas sam to i mislio napraviti Jankinjo.Ovih dana cu ga poslikati pa cu staviti ovdje.Danas sam isao sa Meganeom do Sl. Broda pa sam na auto putu sa 130 Km/h pogazio jadnu macku. cry

Inace, auto je super, strasno je tih i kad se krene nikada nebi rekao da se radi o dieselu.Vuce odlicno i jako je zabavno preticati. :klap:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.